- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
5
WHO wzywa mieszkańców starego kontynentu, by podczas rodzinnych spotkań świątecznych mieli na twarzach maseczki. XDD. Przecież już w badaniach robionych na dużej próbie wykazano, że maseczka ani nie chroni przed zarażeniem, ani nie ogranicza istotnie transmisji wirusa.
5
@tobiasson92
Linkuj badania
0
@tobiasson92 no i?
Możesz się zastosować, możesz się nie zastosować. To jest każdego prywatna sprawa.
Są badania, które mówią co innego.
2
@sonek @Guffi serio wy nie widzicie absurdu w tym wezwaniu?
1
@Barca1992 widzę, nie widzę, co to za różnica? Co to zmieni czy ja coś widzę, czy Kowalski coś widzi? Każdy i tak zrobi co będzie chciał. Ile natomiast można o tym pitolić? Wam wszedł ten covid, a raczej wszystko co z nim związane, za głęboko. Po nocach o tym śnicie? Czy spać przez to nie możecie?
0
@sonek kierownik Zakładu Epidemiologii i Medycyny Tropikalnej Wojskowego Instytutu Medycznego w rozmowie z PAP Life. "Noszone przez osoby niezakażone bardziej działają na dobre samopoczucie noszących, niż mają znaczenie epidemiologiczne. Maseczki powszechnie stosowane, np. w służbie zdrowia, mają tak duże pory, że ich skuteczność pod względem blokowania drobnoustrojów wydostających się z wydychanym powietrzem jest znikoma"
3
@tobiasson92 maseczka jest tylko po to żeby ludzie pamiętali że jest w ogóle jakaś pandemia
1
@Barca1992
Widzę, ale nie o tym rozmawiam. Nie widzisz tego?
0
@sonek każdy nosi maseczki A i tak ludzie się zarażaja ;) zakażeń jest dużo dużo więcej niż pokazują statystyki zamknięcie różnych branż oraz maseczki nic nie dają... wytarczy spojrzeć na ilość umierających żeby zrobić sobie analizę czy zamykanie kraju oraz głupie obostrzenia coś dają. W większości banructwa oraz depresję ludzi
0
@tobiasson92
Haha niezły zart