- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
55
Busquets plusy:
0
@Ratamahatta +++++++++++++++
0
@Ratamahatta Czy to prawda? @Rewolucja123
0
@Ratamahatta Koeman to chyba jakas miete czuje do niego, dziwne że nie dostrzega tego co zwykłym szarakom rzuca się w oczy
0
@Ratamahatta Aż tyle tego?
3
@Ratamahatta dał dobrą zmianę za De Jonga
1
@Ratamahatta Fajne argumenty. A no tak. Przed meczem założyłeś sobie, że zagra słaby mecz i się tego trzymasz.
0
@Ratamahatta A jego nieziemska maniera z piłka, co kruszy mury defensywy rywala?
A piękno jego podań, linijką odmierzonych?
A niesamowita inteligencja, najtęższe głowy wprawiająca w zakłopotanie?
Jak cię to może Busquets nie zachwycać? Jak? Tylko futbolowy barbarzyńca może tak jego grę ocenić!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ratamahatta
Było kilka plusów, dobrze rozciagał gre, dobrze napedzal akcje - zdecydowana wiekszośc piłek szła do przodu, kilka zebrał bezpańskich pilek na połowie rywali samym ustawieniem. Oprócz tych dwóch strat na własnej połowie jesli chodzi o minusy, dzisiaj kulała gra na wyprzedzenie, niepotrzebne, spóźnione próby przechwytów, gdy piłka go mijała a on był tym ostatnim pomocnikiem.
Ogólnie slaby mecz, tak na 4. Przecietnie w ataku i słabiutko w obronie.
0
@pax Mimo wszystko łatwiej się atakuje, aniżeli broni. Mógł czasami się ustawić zamiast podchodzić, ale trzeba też brać pod uwagę to, że jest sam z 3 pomocników często w obronie i ma całą szerokość do pokrycia. Dlatego też niezbyt patrzę na to, jak ktoś dał się koncertowo ograć, tylko bardziej na to czy popełnia błędy w kryciu lub ustawieniu.
0
@Rewolucja123
Tu jednak widziałem, że były sytuacje iż szedł do spóźnionej próby przechwytu. Gdy mijała go pilka zostawał z tyłu za linia piłki i za graczem do którego piłka zmierzała. TU nie chodzi o ogranie, ale o pewne doświadczenie. Przy takich brakach w defensywie, będąc jedynym pivotem z dwójką młokosów na stoperze moim zdaniem nie powinien sobie pozwolić na ryzyku - uda się-nie uda. Gdyby grali dwoma pivotami, taka gra byłaby ok, jeden trzyma pozycję, drugi aktywnie stara się piłkę odebrać.
0
@Ratamahatta 0 rh+