- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1269 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1269 Culés
35
Ooo widzę, że Żewłak po pijaku wypadek spowodował. Dla mnie jazda po alko powinna być równoznaczna z dożywotnią utratą uprawnień do prowadzenia wszelakich pojazdów mechanicznych. W dodatku wypadki po alko powinny być traktowane jako próba zabójstwa... Nie ma usprawiedliwienia dla alkoholików za kółkiem...
2
@IronSanHybrid Przez takich kretynów niestety ludzie giną.Z takimi trzeba krótko.Za jaja i na latarnię za brak mózgu.
16
@IronSanHybrid Ale czasami człowiek naprawdę jest tak pijany że nie może iść to co ma zrobić ? No tylko jechać...
2
@ksobi Logiczne ^^
7
@IronSanHybrid Dlatego nie wolno dać się złapać, gdy się jedzie na "podwójnym gazie". Ja wyznaję szkołę jazdy, imienia Tomasza Hajto. Jest dla mnie bohaterem, nie tylko na boisku. Pamiętajcie też, żeby trzymać kierownicę prosto i powinno być wszystko w porządku.
6
@Bartunek bzdura właśnie trzeba kręcić ostro i wymijać dziury. Jak będziesz jechał prosto i wjezdzal w dziury to się policja zorientuje... Boziu co za amator...
1
@IronSanHybrid znam gościa który wręcz się szczycił tym, że go Policja nigdy nie złapała kiedy wracał z imprezy. Żaden patus, wykształcony człowiek z wybujałym ego. Naprawdę nie mam pojęcia skąd to się bierze.
1
@Nocturno Sztandarowy przedstawiciel gatunku Homo Debilus.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@IronSanHybrid karać bezwzględnie, tak jak wspomniałeś, traktować jako próbę usiłowania zabójstwa
A z tym dożywotnim zakazem to niewystarczające, bo skoro taki delikwent siada za kółko po pijaku, to i bez uprawnień pojedzie
1
@IronSanHybrid mój teść i teściowej szwagier zostali złapani na podwójnym gazie , generalnie tacy ludzie nie grzeszą inteligencja a ten jeden raz po kieliszku wina do kolacji jest zwyczajnie nałogiem ( wystarczyło iść do sądu i prawko im zwrócili )