- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
1
coz z tego ze Suarez strzela jak najsliniejsza ekipa to byl chyba Betis jakiej strzelil xd w LM i z silniejszymi w lidze nadal gra srednio
0
@katalonczyk987 To z tego, że zostaliśmy bez jego zastępstwa z Braithmenem i Gryzakiem.
0
@katalonczyk987 my nawet z tymi słabymi bramek nie możemy strzelić xd
0
@katalonczyk987 Najlepsze jest to, że za taką grę i bramkę, to gdyby tak zagrał CR, to szydera byłaby tutaj niesamowita, a tak? Objawił się wielki Suarez.
1
@Coutinho007 no ale kto przewidzial ze Gryzak bedzie taki słaby? Bardziej chodziło o to ze Suarez mial wysoką pensje a nie strzelał na tyle duzo bramek zeby mogl zostac. Nic za tym nie przemawiało. Przypominam ze wiekszosc tutaj ,,kibicow" wyzywalo Luisa i żądało jego odejscia
1
@norbi77 Jaką grę, bramka,asysta, genialny przerzut po czym obrońca Alaves dostał czerwoną kartkę, zero błędnych podań czy strat w kluczowych momentach.
0
@norbi77 szydera niektorych bylaby bo Cr to Cr i chodzi o nastawienie (plus dochodzi jego zachowanie, to ze byl i jest w jakims sensie ta rywalizacja Messi - Ronaldo) do niego ale obiektywni pisza ze gra czesto padake ale bramki laduje jak maszyna a to najwazniejsze dla napadziora. Suarez czesto to samo ale wlasnie swoje robi i jak widac brakuje go u nas albo godnego nastepcy na 9.
0
@katalonczyk987 Po pierwszym jego sezonie, który byl przeciętny i pozostaniu Leo nikt tego nie przewidział, tak jak tego, że nie bedzie pasował do Barcelony i jest to profil Messiego ale brez dryblingu i wiecej pracującego w defensywie, masz racje... Pisałem o zastapieniu Suareza a nie o Griezmannie bo Francuz nie przyszedl do nas raczej na szpice i nikt do dziś nie wie po co oni go kupili.