- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
3
Oby Kuman przejrzał na oczy i bardziej zauroczyła niż raziła go ta bezczelność boiskowa i pozaboiskowa Puiga. Nie wymagam od niego pierwszego składu dla Ryśka, ale jak Pjanic będzie przed nim w hierarchii albo Frenkie będzie grał każdy mecz po 90 min póki nie złapie kontuzji to krew mnie zaleje
1
@messi564 Mógłby po prostu trochę częściej po niego sięgać.
0
@messi564 Puig może grać jedynie na SPO no chyba że widzicie go na defensywnym więc nie ma co dalej rozmawiać
0
@Yoshi94 Niestety dużo osób tu uważa że on mógłby tam grać.
0
@Yoshi94 @Gall nie, ale ostatnie 4 mecze graliśmy 4-3-3 i Puig spokojnie może grać jako cofnięty rozgrywający, tak jak kiedyś Xavi, Pedri wyżej, a FDJ jako defensywny pomocnik.
W 4-2-3-1 nie ma dla niego miejsca, ale całe szczęście już odeszliśmy od tego systemu
1
@messi564 dlaczego cenisz wyżej Puiga od de Jonga? De Jong daję o wiele więcej grając właśnie na pozycji nr 8, a nie jako najbardziej defensywny z pomocników. Grając na "szóstce" de Jong wyglądał fatalnie moim zdaniem i nawet Busi prezentował się o klasę lepiej od niego.
0
@Yoshi94 w 4-3-3 prezentował się bardzo dobrze jako DP, wtedy miał tam najlepsze mecze (jeszcze za Valverde). w 4-2-3-1 u Koemana grał bardzo słabo, dopiero odżył grając wyżej w 4-3-3. Nie cenie wyżej Puiga od De Jonga, ale cenie wyżej Puiga na 8 niż Busquetsa na 6.
0
@messi564 de Jong najlepiej czuję się na "8" i tylko głupi powie że tak nie jest. A de Jong jest dużo lepszym zawodnikiem od Rikiego.
"Ósemka" ma też dużo zadań defensywnych o czym wielbiciele Puiga najwidoczniej nie pamiętają lub nie chcą pamiętać, bo wiedzą że w obronie jest bardzo słabo.
0
@Yoshi94 tak słabo, że w 30min z Juve miał więcej odbiorów niż De Jong przez 90
0
@messi564 już widzę oczami wyobraźni jak Puig wygrywa walke 1v1 z KdB w półfinale LM :)
Antek w lidze z Granadą też strzelił 2 gole i miał asystę co nie znaczy, że jest lepszy od Messiego ;)