- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
12
Gdyby w rozgrywkach pucharu króla wcześniej grano tylko jeden mecz bez rewanżu to tych niespodzianek byłoby w każdym sezonie kilka. Na zapleczu La Ligii ale też w 3 lidze jest sporo bardzo dobrze piłkarsko wyszkolonych piłkarzy dla których gra przeciwko ligowym zespołom jest wielką frajdą. Zespoły z topu nie grają tak agresywnie i z takim pressingiem na całym boisku jak jest to w tych niższych ligach. Jest więcej gry taktycznej i technicznej a to pasuje dobrze przygotowanym piłkarzom z niższych lig. Do tego dochodzi to że dla nich taki mecz jest oknem wystawowym i meczem bez żadnej presji. Co mają do stracenia? Do tego ci piłkarze są coraz lepsi fizycznie,taktycznie i wcale ta różnica nie jest tak duża jak to było z 20 lat temu. Wyświechtane zdanie że nie ma słabych zespołów akurat coraz bardziej jest trafne. Przecież taki Mingueza czy Araujo przy pełnej kadrze Barcelony być może teraz graliby na 3 ligowym poziomie a jak widać po nich wcale nie odstają tak bardzo od najlepszych piłkarzy Barcelony a w przypadku Araujo to inni odstają od niego.
3
@Janiama Zespoły z niższych lig nadrabiają swoje braki serduchem i wątrobą i mają przewage czyli swój teren.
4
@Janiama dokładnie tak. Super się ogląda te mecze i pamiętam, że nawet kiedyś mieliśmy dyskusję, w której pisałeś, że system Pucharu w Anglii był lepszy od ówczesnego w Hiszpanii.
Teraz mogę przyznać Ci rację, że ogląda się to lepiej ;D
1
@Coutinho007 W tym sezonie kwestia gry przed własną widownią nie działa :) Po za tym samo serce nie wystarczy grając z takimi renomowanymi zespołami.
0
@Janiama oglądałem Araujo w kilku meczach Barcy B i w każdym z nich prezentował o wiele wyższy poziom niż reszta.
0
@Janiama Alcoyano pokazało, że wrzucenie z serducha i wątroby zadziałało. Raczej chodziło mk też o to, że oni są orzyzwyczajeni do grania u siebie na sztucznym niż o publike.