- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
2
Pasta z pewnej grupy na FB ale jakże trafna:
"Czasami patrzysz na jednego czy drugiego dziennikarza, patrzysz Włodarczyk, Borek, to, tamto, siamto. Zastanawiasz się: ty, ten dziennikarz nie jest taki słaby, żeby być odciętym od insiderskich informacji. Może dlatego, że jest słaby tu? Może dlatego Borek ma fajną anegdotę z szatni Engela i on potem ginie, bo nie ma tego.
I przychodzi moment tajemnicy prezesa i się okazuje, że tu w ogóle nie ma 3-4 polskich dziennikarzy, żeby wykorzystało swoje kontakty. Żeby nie patrzeć na Di Marzio i potem mówić: bo ten Włoch to, bo Boniek tamto, traktują nas jak debili, nie ma świeżości, nie ma informacji.
Masz jaja - wyjdź, pokaż, za coś sponsorzy ci płacą, za coś ci kibice kibicują, za coś oglądają twoje Espresso i Hejt Parki i są w mediach społecznościowych. Ty pokaż jako dziennikarz, że zasługujesz na to, żeby tutaj być, jesteś zadowowcem. Po co mi dziennikarz, który opowie mi o pijanych kadrowiczach 20 lat temu przy 3-0?"
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vNOMn59DhHmdvUVSzqArfcV6pBW8agg3.jpg
0
@Hrzan O co chodzi? Jakaś afera? :D Kompletnie nie rozumiem tego wpisu.
0
@Hrzan Borek i Włodarczyk? Jeszcze wystarczyło stanowskiego dodać i się zastanowić gdzie właśnie została rzeczywiście postawiona poprzeczka... Czego tu oczekiwać?
0
@chudymc Chyba chodzi o to że niektórzy "dziennikarze" mają ból tyłka ze to włoski dziennikarz miał cynk kto zostanie selekcjonerem.