- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
36 odpowiedzi
martusiaaaa
0
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
21 odpowiedzi
Bykunn
1
@joloskyy cud miód i malina. Dalej są to pieniądze dobrowolnie oddane pod kontrolę państwa... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Jeśli restauracja jest otwarta i pojde sobie na kolacje to w momencie gdy wbije policja mam jakieś konsekwencje prawne czy pic na wodę?
0
@BigDaglas To nie komuna nie masz żadnych konsekwencji.
0
@BigDaglas Chłopie ja na dyskotece byłem w piątek, jedynie mogą spisać i tyle :D
0
@BigDaglas No co Ty idź śmiało
0
@BigDaglas
Zero konsekwencji. Poniżej masz wszystko czarno na białym.
http://tpaprocki.pl/news/news5.html
0
@BigDaglas to oni poniosą konsekwencje, ale jeszcze o tym nie wiedzą, że między młotem a kowadłem
0
@BigDaglas @głardiola Mogą dostać mandat za brak maseczki plus ewentualnie skierowanie sprawy do sanepidu (tam wyższa kara). Restauracje mogą działać tylko na wynos i przebywanie w nich i spożywanie posiłków a tym samym zdjęcie maseczki jest wg. obowiązaującego rozporządzenia niedozwolone i policjant może nałożyć mandat.
https://wiadomosci.wp.pl/otwieramy-goscie-restauracji-otwartych-wbrew-prawu-tez-moga-dostac-mandat-6598673986149344a?c=96&nil=&src01=6a4c8
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/otwieramy-nie-tylko-restauratorów-czekają-mandaty-inspektorzy-sanepidu-mogą-ukarać-także-gości/ar-BB1cUUzS
Oczywiście inna sprawa, że z dużym prawdopodobieństwem nie przyjęcie mandatu skończy się umorzeniem sprawy w sądzie.
0
@Bobo25 To jest tylko propaganda i straszenie ludzi żeby dalej siedzieli w domu. W linku od kolegi powyżej adwokat bardzo ładnie wyjaśnia wszystko na ten temat.
0
@dziaraka To nie jest propaganda, ale rzeczywistość. Ludzie dostają te mandaty (nie zawsze bo czasem policjant też człowiek i tylko pouczenie da).
A to co pokazuje adwokat to jest interpretacja prawa, niestety policjanci wysyłani na kontrole dostają inne wytyczne i je muszą realizować.
Jak pisałem inną sprawą jest wątpliwej natury podstawa prawna (to rozporządzenie), które w zdecydowanej większości przypadków nie obroni się w sądzie. Ale o swoje trzeba będzie jednak zawalczyć poświęcając swój czas. A jak trafisz na sędziego "dobrej zmiany" to później zabawa w drugiej instancji.
0
@Bobo25 Sędzia dobrej zmiany :) Na prawde myślicie, że jedna z wladz w Polsce pozwoliłaby sobie na wprowadzanie jakichś upolitycznionych sędziów. Sąd nigdy nie będzie upolityczniony bo nie jest to w jego interesie. Mają własną władzę i nie potrzebują do tego polityków.
Tak mandaty dają i ludzie przyjmują bo narzuciła im to propaganda, strach przed konsekwencjami, które nie istnieją.