- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
1
Mam nadzieję, że asysta minguezy to na odchodne z pierwszym zespołem. Gość dostał chyba szanse dekady jeśli chodzi o awaryjny awans do pierwszej drużyny i przez te 1000min+ nie pokazał prawie nic na swoją obronę. Chaotyczny, jak nie wylew to niecelne podanie, z odbiorami też cieniutko. Dobrze, że roberto wrócił.
2
@maatiixx dobrze zadebiutował, ale im dalej w las tym gorzej. Może jako rezerwowy środkowy obrońca mógłby zostać żeby grać z jakimiś ogórkami
1
@maatiixx Taka zapchajdziura. Był potrzebny to pograł, wrócił Roberto to on powinien wrócić do drugiej drużyny.
4
@maatiixx Odbiory ma akurat niezłe i w sytuacjach 1 na 1 często wygrywa, ale ma inne braki.
2
@maatiixx tylko po co mu jedziesz? To jego wina że Dest/Roberto byli kontuzjowani i on jako SO musiał grać na pozycji bocznego obrońcy?
To że gra na boku obrony bardzo dobrze o nim świadczy - że nikt inny w drużynie nie mógł grać lepiej na tej pozycji. Wiadomo że trochę za wcześnie dla niego na pierwszy zespół ale nie wiesz na jakim poziomie będzie grał np za 2 lata jako ŚRODKOWY obrońca.
Szansę dekady by miał jakby grał na SO - teraz to wielka dla niego nauka i zdobywanie doświadczenia ale nadal będzie SO.
0
@JarekS Nie winie minguezy za to, że awaryjnie awansował do pierwszego zespołu. Chodziło mi tylko o to, że według mnie nie zdał egzaminu, nie jest jakkolwiek pewnym punktem defensywy i nie nadaje się do gry w pierwszym zespole. Jakieś wypożyczenie i ogranie w średniaku laliga- jak najbardziej OK ale mam nadzieje, że dopóki to się nie zdarzy dopóty Koeman nie będzie już na niego stawiać.
0
@norbi77 ja odniosłem wrażenie, że dużo stykowych przegrywa- często z faulem
0
@maatiixx Jeżeli akcja jest na szybkości, to wtedy właśnie wychodzą jego braki. A w sytuacjach "statycznych" to większość wygrywa.