- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
0
Wielkie pozdro dla Żabsona, propsy za Internaziomala, a teraz jeszcze większe propsy za numer KOREA
https://x.com/lielee_me/status/1356209408661991425
0
@BorzyKrzys co to za zryty czosnek?
2
@NaFazieHitman Największy artysta w Polsce aktualnie obok Sentino i Que
0
@BorzyKrzys mi chodzi o tego kogoś co to napisał :D gównoburza z dupy trochę imo
6
@BorzyKrzys największy artysta ... Nawet sie uśmiałem
0
@BorzyKrzys świetnie poskładany tekst, a jak ktoś szuka na siłę dziury w całym to znajdzie nawet tam gdzie jej nie ma. Żabson to jedna z ostatnich osób które możnaby oskarżyć o rasizm.
0
@BorzyKrzys Haha, jakie marne są te teksty współczesnych ciepłych grajków. Przecież taki numer "Nie zmienia się nic" Peji ma tyle lat, a wciąga dupą tego Zabsona. Gdzie tu są rymy w kazdej linijce? Przecież byle nastolatek napisałby coś takiego w max 30min.
1
@LuisSalvano
Proszę, przesłuchaj sobie utwór jednego z tych współczesnych grajków.
Jeżeli stwierdzisz, ze nie umywa się do Peji to jesteś upośledzony.
Muzyka jest baaardzo szerokim pojęciem, wiec generalizowanie do ciepłych grajków jest żałosne. Zabson nagrał płytę freestyle, w której prym wiedzie jakość brzmienia, są artyści , którzy stawiają na treść i tacy, którzy umiejętnie te dwa elementy łącza.
0
@Beztroskii Człowieku, weź mi z tym Zabsonem odejdź nim puszczę pawia. Nie pojmujesz, że taki tekst prawie każdy byłby w stanie napisać? Do tego ten piszczący głosik.
0
@BorzyKrzys to dowaliłeś do pieca z tym trio...w sumie to nieźli z nich "artyści"
1
@LuisSalvano Jest, wylazł truskulowiec, co tylko ględzi, jak to kiedyś chłopaki na blokach nawijali o policji i syfie. Gościu, zrozum w końcu, że jeśli Ty coś lubisz i słuchasz nie znaczy, iż każdy musi mieć te same zdanie. Polecam się otworzyć na muzykę w pojęciu ogólnym, a nie siedzieć i żyć tym, co było 20 lat temu...
@Haxen jeśli ktoś nie dostrzega wkładu Que w Polski rap to nie mamy o czym dyskutować. Sentino również sporo zdziałał, bo kawałki, jak tatuażyk były wyśmiewane, a teraz co drugi z newschoolu nagrywa podobne tracki. Sam pisał teksty dla połowy niemieckiej sceny. Tyle.
0
@BorzyKrzys Ja rozumiem, że są nowości, różne style itp itd, ale są pewne granice dobrego smaku. Traktując takich Zabsonów, czy Sentinow jako raperów to tak jak nazywać Blog27 i Tokio Hotel rockowymi kapelami.