- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
2
Czemu na tej platformie STEAM nie ma gier typu Football Manager z poprzednich lat do kupienia? tylko na rok bieżący 2021? pytam bo nie zaglądałem tam 10 lat i nie wiem za bardzo jak to działa i czemu nie mogę odnaleźć starszych wersji.
1
@MesQueUnClub_87 Licencje wygasły w starszych wersjach, więc nie możemy ich udostępniać, czy to płatnych, czy bezpłatnych” - mówi dyrektor gry Miles Jacobson.
0
@4drian0 No właśnie wchodzę na Allegro i normalnie mogę kupić elegancki klucz STEAM do wersji 2020 bez żadnych kombinacji,
https://allegro.pl/oferta/football-manager-2020-steam-pc-pl-klucz-8699160977
a na oficjalnej stronie nie ma i dlatego pytam, dzięki za info.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 W jakiej cenie? Może znajde taniej niż na alledrogo?
0
@4drian0 94zł bez kombinacji z VPN, dałem wyżej linka.
0
@MesQueUnClub_87 się spóźniłeś dawali go w listopadzie za friko fm2020
0
@MesQueUnClub_87 Na enebie masz za 79 złoty.
https://www.eneba.com/steam-football-manager-2020-steam-key-global
0
@Ghotti Laptopa teraz wymieniłem i wyczaiłem, że mogę bezprzewodowo wysyłać obraz na TV, więc od razu pomyślałem, że bym się pobawił w takiej formie Managerem, ten najnowszy 21 lata po 159 na STEAM, myślałem, że będzie można zgarnąć tego trochę starszego za połowę czy chociaż 3/4 tej ceny, ale widzę, że lipa.
@4drian0 Dziękówa, obczaję temat.
0
@MesQueUnClub_87 Ja kupiłem na allegro fm 20 za 10zl z edytorem. To znaczy konto steam z fm i nie ma żadnych problemów.