- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Przecież siłownie są od dawna otwarte. Kluby dołączyły albo do Polskiego Związku Przeciągania Liny, Albo Polskiego Związku Triatlonu. Płacisz w przedziale 30-50 zł za licencję, zostajesz profesjonalnym sportowcem i można ćwiczyć bez problemu.
4
@tobiasson92 Nie kłam. Ja zapłaciłem 20 zł :D
4
@tobiasson92 w restauracjach tez remonty. niby przylazłeś pomalowac ściane ale wciągasz kotleta i wychodzisz
0
@TheNekro94 Ja za licencję PZPL płaciłem 30 zł (grupową). Teraz chyba są tylko indywidualne.
2
@klopx Tego nie znałem. Dobre :D
10
@tobiasson92 Ja należę do federacji NAC (dla kulturystów). Warto tutaj zanotować, że mierzę 182 cm wzrostu, a ważę 70 kg xDDD
9
@TheNekro94 Ja mam 180 cm, ważę 58 kg i profesjonalnie przeciągam linę :D
4
@TheNekro94 specjalna kategoria wagowa: lekkopółśmieszna
0
@tobiasson92 Ooo matko, a ja myślałem, że to ja jestem chudy... :D
0
@tobiasson92 a wszyscy myśleli, że Riki to chucherko.
0
@tobiasson92 ta a u mnie w mieście jest jedną siłownia otwarta na krzyż xd
Była też otwarta podczas tych wszystkich obostrzen. Kupiłem sb karnet i chodzi tam tyle ludzi, że nie da się zrobić treningu dodatkowo ta siłownia jest sku...... ko mała :/
Więc i tak czy siak trzeba ćwiczyć w domu :///
0
@tobiasson92 ja mam 10 więcej tak 68 parę 70 70 kg nie przebije i w łapie 38,5
0
@TheNekro94 ja przy tym samym wzroście mam 65 i trójbuj trochę trenuję. Jakby się chciało mieć te kilka cm więcej ale 17 lat, jest mała nadzieja. Ech