- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
46
Gdyby Leo Messi odszedł w czerwcu z Barcelony to będzie trzeba zrobić całkowicie nowy projekt. Trudno powiedzieć jaka będzie przyszłość Koemana. Mam nadzieje że zostanie na kilka lat bo do tej pory wykonuje bardzo dobrą robotę. Ale gdyby nie daj Boże powineła mu się noga to duet Ralf Ragnick jako dyrektor sportowy i Julian Nagelsmann jako trener byłby tym o czym marzę w Barcelonie. Znakomicie przygotowani fachowcy, Ragnick jest na rynku moim zdaniem w top 3 najlepszych dyrektorów sportowych. Ma niesamowite oko do wyłapywania talentów a Nagelsmann doskonale z nimi potrafi pracować. Nagelsmann mimo młodego wieku jest już doświadczonym trenerem co brzmi dziwnie gdy mówimy o 34 letnim facecie. Bardzo szybko zaczął przygodę trenerską a asystentem w Hoffenhaim został juz 8 lat temu. Bardzo ciekawy projekt aczkolwiek mam nadzieję że Koeman nie wyleci z siodła .
5
@Janiama w punkt proszę pana
4
@Janiama zgadzam sie jak w morde strzelil!
1
@Janiama Szczerze to ciężko gdybac nawet. Kasy na transfery za dużo by nie było. Prezydent musiał by to wszytko na szybko poukładać. A presja w Barcelonie jest nieporównywalnie większą niż w klubach których pracował Nagelsman. Tu nie miałby za zadania ogrywać młodzieży, jeden sezon bez trofeów i slaba gra i Julian mógłby nie zdążyć dobrze walizek rozpakować...
3
@Janiama mimo wszystko wolę scenariusz z Messim w drużynie , trenerem Koemanem i dobrym asystentem Alfredzikiem Szrederem:)