- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1277 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1277 Culés
32
Dojście do tego etapu LM było koniecznością. Wszystko co się wydarzy od dziś to już jest ponad stan. Nie nastawiam się na awans, bo nie to jest najważniejsze w przejściowym, morderczym, dziwnym sezonie. Pierwszy rok Koemana i jestem z niego zadowolony. W końcu człowiek czeka na mecz i ogląda go z przyjemnością mimo że wyniki nie zawsze są takie jak się oczekuje. Facet chciał transferów - nie dostał nikogo ze swojej listy. Mało tego wypada mu co mecz praktycznie jakiś zawodnik i to na długie tygodnie. Wprowadził młodzież - to najważniejszy aspekt tego sezonu, by budować podwaliny pod przyszły rok, gdzie wtedy trzeba pokusić się już o tytuł w Hiszpanii.
2
@Lisek nie do końca się zgodzę. Kilkukrotnie między innymi Ajax, Schalke, kiedyś Tottenham, zaskakiwali piękną grą i tym, jak daleko zaszli w LM. A w naszym klubie i tak zawsze powinno się celować wysoko!
2
@Lisek zgadzam się, ale wiesz co jest troszkę smutne? Że ewentualny trener po Koemanie spije śmietankę, podejrzewam że mało kto będzie pamiętał czego w ogóle Koeman się dotknął w tamtym momencie jak przejmował zespół z pełną świadomością jak sytuacja wygląda. Ale może i się mylę, może i faktycznie kibice docenią ogromną pracę Holendra.
1
@Lisek wystarczyło nie sfrajerzyć ostatniego meczu w grupie dostając 0:3 u siebie (mini powtórka z Romy i Liverpoolu) i teraz gralibyśmy z Porto. Przejście dalej byłoby wtedy koniecznością, a nie ponad stan. Ja nie mam jakichs wygórowanych wymagań i wiem, ze trudno przy obecnej sytuacji w klubie je mieć, ale jak kolejny raz z rzędu widzę wywrotkę na ostatniej prostej, to można się zastanawiać z czego to się ciagle bierze.