- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
#Tiki-takaKoeman zamierza dziś postawić na Piqué i Desta. Jeżeli ci zawodnicy nie będą czuli żadnego dyskomfortu podczas rozgrzewki, wybiegną na murawę od pierwszej minuty. [Mundo Deportivo]
0
Szybciej do BI :D
0
Serio Pique zagra? To jakaś masakra. Koleś po poważnej kontuzji bez rytmu meczowego. Mbape się cieszy. Będzie mijał go jak slalomowe tyczki. Koeman też widzę ma "zaufanie" do innych zawodników. Relowlucja po byku. Tacy zawodnicy jak Pique chyba będę grać w Barcy do 40.
4
@JoeBlack XD dobra to wystaw Mingueze albo Umtitiego nie da się zagrać gorzej od nich
2
@JoeBlack nie jestem zwolennikiem Koemana, lecz do kogo miałby mieć zaufanie? Mingueza? Umtiti? Bez jaj.
Ronald prosił o Garcie zarówno latem jak i zima, nie jego wina ze nie przyszedł.
Mnie martwi Busi w pierwszej jedenastce ale cóż, Pjanić w kiepskiej formie a De Jong lepiej gra wyżej. I tutaj tez nie mam już wielkich pretensji do Ronalda bo prosił on o Wijnalduma którego nie otrzymał.
0
@JoeBlack to wybierz 4 z 5> Mingueza, Umtiti, Pique, De Jong, Busquets
1
@Dankhog jest jeszcze ktoś mroczny, tajemniczy. Zawsze otrzymuje powołanie, a nigdy nie gra. Może to jest nasz as w rękawie xd
0
@Avatarr bez kitu, Koeman go pewnie nie wpuszczał na boisko żeby przypadkiem się nie wysypał przed najważniejszymi meczami sezonu :D
0
@Dankhog co jak co ale była by to piękna historia :D
1
Moim zdaniem, to zdrowie jest najważniejsze i nie ma nic groźniejszego i bardziej rozczarowującego niż, nawrót kontuzji. Zdając sobie sprawę, że LM w tym roku i tak najprawdopodobniej nie zawojujemy, to nie ma co ryzykować nawrotu kontuzji, tym bardziej, że Pique może być bez formy.
0
@Avatarr tak, a Puig zapewni nam awans golem z główki :D
0
@_Specjalista Pique może odejść choćby po tym sezonie. Już przed tym sezonem zgłaszał taka możliwość. Dwa / trzy lata temu przebąkiwał ze zostało mu właśnie te dwa/ 3 lata kariery. Gdyby zależało mu na długiej karierze, zapewne podjałby się operacji i pauzował do końca sezonu. Watpie by Gerard chciał być 3/4 obrońca w klubie a jeżeli Barca utrzyma się w czołówce europejskiej to Gerard nie będzie się już nadawał (już się nie nadaje) na podstawowy skład.
Gerard to wojownik i napewno nawet kosztem zdrowia będzie chciał pomoc drużynie.