- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1605 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1605 Culés
13
Kolejny trener weryfikuje Koemana i jego szeroki skład ekspertów. Facet sprawiał złudne wrażenie, że jest dobrym trenerem. Wmówił społeczności że jest to sezon przejściowy, w czasie deficytu pomocników wykreował Pedriego na kluczowego zawodnika formacji pomocy. Najpierw zweryfikował go Zidane wygrywając 3:1, później był to Simeone i porażka 1:0, następnie na Camp Nou przyjechał świeżak Pirlo i wygrał 3:0 po lekcji z pierwszego meczu. Były też mecze min. Z Sevilla czy Athleticiem, a warto wziąć pod uwagę dogrywki ze średniakami. Ronald Koeman nie potrafił zareagować na wydarzenia na boisku w każdym meczu z topowymi zespołami. Dziś czekał ze zmianami do momentu gdy mecz został już rozstrzygnięty, zmiana Sergio w okolicach 80 minuty jest idealnym przykładem słabej pracy potężnego Rudego w ekipie Blaugrany. Wygrane z drużynami pokroju Deportivo Alaves są psim obowiązkiem Barcy, więc nie warto brać pod uwagę tych spotkań. Śmiech na sali
2
@ElKamil Nie zgadzam się, że sprawiał złudne wrażenie, że jest dobrym trenerem. Moim zdaniem tylko naiwni dali się zwieść, czyli większość ludzi na tej stronie.
Czy sezon przejściowy oznacza, że trzeba wszędzie wywiesić białą flagę jak to zrobił Koeman?
6
@Comentateiro sezon przejsciowy to jest najgłupsze słowo jakiekolwiek padło w historii klubu. Kiedy ostatnio jakiś trener takie słowa powiedział? gdyby Valverde w pierwszym sezonie coś takiego powiedział, to by został wywalony na taczkach. Jak ma tak wyglądać sezon przejsciowy za Koemana, to boje sie przyszłego.
0
@ElKamil dokładnie!