- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2016 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2016 Culés
2
co się dzieje w przypadku uszkodzenia samochodu po wjechaniu w dziurę w drodze w mieście jeśli była ona dosyć spora, niezabezpieczona i przez samochód przede mną nie zdążyłem jej ominąć? jakieś odszkodowanie od zarządcy drogi mogę dostać jeśli mam nagranie? dopiero po przejechechaniu 200-300m usłyszałem, że coś było nie tak z autkiem. dziura była dosyć sporych rozmiarów
1
@RobiS z tego co słyszałem możesz
1
@RobiS jeśli był znak to nic ci się nie należy, jeśli nie było a była dziura to ciężko będziesz miał.
Pewnie felga do prostowania
1
@RobiS mi kiedyś oddali za wszystkie cztery felgi. Uszkodzona była jedna ale nie do naprawienia, a była to felga której nie dało się kupić pojedynczo więc próbuj bo na pewno się da :)
1
@RobiS Musisz zadzwonić po policję żeby notatkę zrobili . Później możesz ubiegać się o odszkodowanie od miasta lub zarządcy dróg. Długa droga będą Cię zbywać ale masz szansę.
1
@Unikatowy znaku nie było, dziura pewnie pojawiła się w ostatnie dni jak przyszły temperatury na +. felga raczej wygląda ok, gorsza sprawa bo coś w okolicach silnika się obija (tata mówi, że brzmi to podobnie jak przy uszkodzinym wtrysku czy coś takiego).
@urbipl wlasnie wyczytalem też coś takiego, ale już po fakcie. będę pisał do zarządcy dróg czy kogoś tam, wyślę nagranie i zobaczymy co się stanie.
dzięki za odpowiedzi
0
@RobiS niee :) nie wtrysk, wtrysk nie ma nic wspólnego z najechaniem na dziurę, amortyzator szybciej, bije ci kierownicą jak jedziesz na prostej drodze? Obstawiam krzywą felgę, nie zobaczysz tego gołym okiem, u wulkanizatora kierowniku, on ci idealnie wymierzy i powie czy felga ok :)
1
@Unikatowy kierownica nie bije, po dodaniu gazu są właśnie takie dziwne stuki (niezależnie czy na postoju czy podczas jazdy), zbierznosc się oczywiście popsuła (ale to widać gołym okiem). jutro będziemy patrzeć jeszcze sami co mogło się stać a jak nie ogarniemy to zostanie mechanik :P