- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1211 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1211 Culés
0
Grizz 50 mln i cou 50 mln,
Moze 100 dostaniemy i kupic hallanda i neresa z Ajax,odmładzanie,wiem neres nie za fajne ma statystyki ale skrzydlowy,drybling no i dobry zmiennik dla Fatiego zeby nie grał 50 meczów w sezonie.
6
@formentera2017 to już wolę żeby Konrad szanse dostal
2
@formentera2017 Hmm no nie do końca tyle bo jest coś takiego jak amortyzacja.
1
@formentera2017 a czyli słabe staty ma brać. Drybling ma :)
1
@formentera2017 Myślę że przy obecnej sytuacji będziemy mogli wydać 20-30% maks kwoty że sprzedaży na transfery.
0
@D10SLEO Messi halland fati
Rezerwa Konrad, neres,trinkał
No to sprzedać demveke jeszcze za...50
0
@tbas mi się wydaje że skrzydlowy z dryblingiem,dobrym strzałem i szybkością da więcej niż grizz
0
@formentera2017 A Haalanda z jakiej racji zmiescisz w tych 100 + Neres?
Borussia by pewnie ze 150 za niego chciala. Sancho za 100 nie puscili, a klauzula Haalanda uruchomiona bedzie w 2022 dopiero, takze zejsc na ziemie bym radzil. Poza tym, ciekaw jestem kto w dobie pandemii ma 50 milionow na ryzykowanie z Coutinho, ktory ostatnie 3 lata byl nie tylko niewypalem, ale glownie tez i rezerwowym.
0
@YoNoEntiendoNada halland ma klauzule 70 teraz a neres za 30 pójdzie
Znajdą się bogacze by dać po 50 za grizza i cou :)
0
@formentera2017 Nie, nie ma zadnej klauzuli 70 mln, tylko ma 75 od 2022 roku. Mamy rok 2021.
Jak ktos bedzie chcial Haalanda teraz, to bedzie musial zaplacic pewnie 120-150 milionow i jak BVB nie weszloby do LM, to gwarantuje, ze znajdzie sie ktos, kogo stac i kto zaplaci 100 lub wiecej i tam wlasnie pojdzie Norweg.