- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
0
Waszym zdaniem Haaland latem będzie bliższy transferu do Barcy czy do Realu ? Bo wszystko wskazuje na to że my z białymi głównie będziemy o niego walczyć
1
@Mixtape Raczej do Barcy, bo Laporta ma dobre relacje z Mino Raiolą.
0
@Mixtape Zorc powiedział że zostaje w Dortmundzie na 20/21 bo ponoć klauzula wtedy dopiero wchodzi. A jego o szopkę w stylu Dembelele nie podejrzewam. Chyba że mu księgowy pokaże budżet bez pieniążków z LM wtedy już może inaczej Miśael śpiewać :)
0
@Yakoob Dla mnie to jest jakiś absurd, że nikt jeszcze (sam zawodnik / agent, czy przede wszystkim Borussia) nie odniósł się do tej klauzuli. Od kilku miesięcy czyta się o gdybaniu, tak jakby ciężko było podać do wiadomości, czy ta klauzula obowiązuje już, czy później.
1
@LuisSalvano Listopad zeszłego roku, wywiad Sport Bildu z dyrektorem sportowym Borussi Dortmund, odnośnie wejścia w życie klauzuli w 2021 roku.
- W kontrakcie nie ma takiego zapisu.
0
@Mixtape większe perspektyw ma Barca mimo wszystko.
Jednak Halland z 10 sobię nie wyobrażam
0
@Mixtape Nie wiem czy on ma tę klauzulę, czy nie. 75 milionów. Możliwe, że dopiero od następnego lata. Jeśli nie ma, to patrząc na nasze finanse będzie ciężko go wyciągnąć. Realowi zresztą też. Ja bym obstawiał, że on wyląduje w Anglii.
0
@LuisSalvano Mnie też bawią takie tajemnice poliszynela. Jak do wzięcia jest ktoś taki to już agent zadba żeby Ci co mają wiedzieć - co, gdzie, kiedy i za ile - wiedzieli, a razem z nimi paru twitterowych dziennikarzy ze "źródłami w klubach".