- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1376 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1376 Culés
8
W sumie zabawne, że ponad połowa LR uważa, że Koemanowi tak źle idzie, bo nie dostał żadnych transferów. Ludzie, on przegrał z każdym lepszym rywalem, oprócz słabego Juve z początku roku. Śmieszą mnie te wymówki po każdym przegranym meczu o coś, że to sezon przejściowy. Już niech nie przesadza, że ten skład co ma nie może powalczyć jak równy z równym z Sevilla, albo o SPH z Bilbao.
1
@sintesox mnie bardziej martwi styl gry i postawa drużyny w tych meczach niż same porażki.
0
@sintesox to samo napisales niżej. Az tak bardzo musisz się sam do tego przekonywać co piszesz? :]
1
@sintesox ale to nie on przegrał, tylko zawodnicy położyli tak zwane delikatnie mówiąc, nie urażając nikogo, zachowując wszelkie normy poprawności oraz powściągliwość językową, mając na uwadze mniejszości, nieletnich i innych, którzy mogli by się poczuć urażeni, jądra.
0
@arasz1819 Post zobaczy więcej osób aniżeli komentarz. Jak tak bardzo uraziłem twoje ego, to nie czytaj tego ;D
0
@kuz No tak, najlepiej też zwalić wszystko na piłkarzy. Trener jest od tego, aby to jakoś poukładać, a z tymi lepszymi drużynami, jest laga na De Jonga i koniec taktyki.
0
@sintesox moje ego? Ok :]
0
@arasz1819 wiesz ze to hipokryzja zalatuje? Sam komentujesz większość postow gdy ktoś krytykuje Koemana, a później piszesz swój post o daniu mu szansy itp. Daj ludziom wyrażać swoje zdanie. Są kółeczka adoracji Koemana i krytycy. Takie życie że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie
0
@arasz1819 Zabolało?