- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
0
W środę robimy remontade z sevilla. Strzelamy gola na samym początku i się zesraja konkretnie. Później czeka Nas PSG i tu będzie o wiele wiele trudniej, trudno wierzyć w odwrócenie wyniku Ale jesteśmy w stanie to zrobić. Potrzebujemy tylko, albo aż meczu życia. Już parę takich meczów widziałem odkąd kibicuje Barcelonie więc niemożliwe nie istnieje
0
@Bruttal w środę robimy remuladę z Sevilli :D
0
@Bruttal pare takich gdzie odwracalismy 4-1 z meczu wyjazdowego?
Robilismy remontady po meczach wyjazdowych a nie domowy h ale wtedy z PSG mielismy jednak armaty w ataku ktore zawsze moga odpalic. Teraz jest Messi - ktory nie watpie dostanie ultra szczelne krycie a sama ekipa PSG zostanie wzmocniona Neymarem.
Wowczas przy tamtych remontadach bylismy przynajmniej faworytem do wygrania samego meczu - tutaj nawet nie jestesmy w tym zakresie.
Jak zrobimy remontade z Sevilla to bedzie cos wielkiego ale nawet o to bedzie ultra ciezko.
0
@Bruttal PSG podobnie jak my potrafi sfrajerzyć więc kto wie? Historia lubi się powtarzać.
0
@mekston no jak mam Ci przypomnieć to pokonaliśmy PSG i awansowalismy nie po 4-1 A 4-0. Wiem że nie mamy takich armat jak wtedy Ale wszystko jest możliwe. Trudno w to wierzyć Ale nadzieja jest
0
@Bruttal
eh wstawaj zesrałeś sie
0
@sonek A czy ja mam w Nicku nazwę sonek że tak mówisz? Chyba pomyliłeś osoby:D
0
@Bruttal po 4-0 ale po meczu wyjazdowym - o czym napisalem. Z meczem z wlasnymi kibicami, z armatami w ataku i jednak z duzym bledem sedziego.
Nie ma o czym moim zdaniem rozmawiac - jak odrobimy z Sevilla to bedzie cos bardzo duzego