- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1269 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1269 Culés
2
XD. Nasz rząd zastanawia się nad zakupem szczepionki z Chin
3
@Kgorecki2500 przez aliexpress?
2
@Kgorecki2500 xDDDDD nie mogę się doczekać jak w wiadomościach na TVP będą mówili tą chińską nazwę szczepionki.
3
@Kgorecki2500 O proszę. A śmiali się z Korwina gdy na jednej z komisji zadawał pytania o te szczepionki.
0
@Kgorecki2500 szybko się ogarnęli... Dawno powinni z nimi rozmawiać. Tylko jakby to PRowo wyglądało "chińska szczepionka". Prosty lud się będzie bał
0
@Bykunn Nie mam nic przeciwko tylko niech te preparaty spełniają najpierw Europejskie wymagania i testy. Ja nie mam zamiaru się szczepić jakąś chińską szczepionką co nie wiem co w niej jest, jak działa, jaką ma skuteczność, skutki uboczne i czy jest bezpieczna. Po prostu nie ufam Chińskiemh rządowi komunistycznemu.
1
@Kgorecki2500 Podobno my sami jako kraj unijny nie możemy dopuścić do stosowania u siebie szczepionki która nie zostanie zatwierdzona przez odpowiednie organy UE. Przynajmniej taka była retoryka gdy opozycja krytykowała rząd, że Wlk. Brytania może już szczepić a my jeszcze tego nie robimy. A skoro ufasz szczepionkom które już dopuszczono do stosowania na terenie UE, to te same organy będą zatwierdzać wszelkie inne szczepionki, więc nie rozumiem takich obaw.
0
@maroon gorzej jeżeli stwierdzą że ta szczepionka jest nieskuteczna lub niebezpieczna. Wolę wiedzieć czym się ,ewentualnie, szczepię. I wiedzieć, jak lekarz mi powie czy to będzie np. Pfizer czy chińska szczepionka czy odmówić szczepienia. Jeżeli zatwierdzi to nie mam z tym problemu, ale to nie jest oczywiste czy zatwierdzi.
0
@Kgorecki2500 Jeżeli tak stwierdzą to jej nikt nie dopuści do stosowania.
0
@maroon oj przy naszym rządzie nie byłbym taki pewny. Węgry z tego co wiem to już szczepią Chińską i Rosyjską szczepionką. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie :P