- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 842 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 842 Culés
9
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/155833463_1263776427356459_4737846589132608116_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=l26Eyu4cQJQAX9fVnz3&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=c441046efce03d772d0eb329c0e41b25&oe=60642264
To sa dopiero ambitne plany na przyszłość xD
1
@marcin62 przynajmniej coś pożytecznego tak
2
@marcin62 było mi dane nawet poznać takiego Pana Pilota co właśnie w Afganistanie latał helikopterem, tyle że on sam nie strzelał :D
Oglądając foty podziwiałem ale nie zazdrościłem :)
0
@KrystianR Ja to nawet bym do zwykłego samolotu nie wsiadł, a co dopiero do takiego co ma latać i robić wutututu na wojnie, masakra.
0
@marcin62 jak to jest pamietac co sie robilo w 2-giej klasie podstawowki to wie chyba tylko autor posta,chyba.Ja mam tylko takie przeblyski jak po urwaniu filmu,z mojego dziecinstwa.
Nie,nieTy Marcin ten ze Twojego linku ;)
2
@SteuerFreiMoney 2 klasa podstawówki to jest już taki czas że można sporo zapamiętać. Oczywiście pamięta się tylko te najbardziej charakterystyczne wydarzenia, które zapadają nam w pamięć z jakichś przyczyn - wielka radość, wstyd, przygnębienie, reakcja innych ludzi w okół.
0
@TheNekro94 Niewiem 7lat (w DE szkola byla od 6roku zycia od zawsze) wtedy mialem i naprawde tylko przeblyski,jakby nie foty to nic nie pamietam z tamtego okresu :(
Ale to raczej przez moj styl zycia w mlodych latach...
0
@SteuerFreiMoney piłeś alko już tak wcześnie?
1
@KrystianR nie,zaczolem jarac trawe w wieku 12-13 lat i tak do dzis ;)
Walic krechy nalogowo w wieku 14-15...z tym skonczylem.ahhh...lipa ogolnie.Niekiedy lepiej ze niepamietam,dzieciństwo w DE tez potrafi dac w czape :(
0
@SteuerFreiMoney ja jakoś inaczej wspominam dzieciństwo w DE :) ale może przez to że jednak do szkoly tam nie polazłem ;)
0
@KrystianR ojjjj....jak zaczynasz tam ghetto wciagalo...czasy jarania sie tym bagnem...oj niekiedy,chcialbym odwrocic czas.
Choc to co na nielegalu tutaj odlorzylem to w PL bym mogl pomarzyc.Ale co to wszystko mozg porobilo to ja tylko wiem.
Ja tutaj od 2-giego roku zycia tera mam 32 i chce w czerwcu zjezdrzac do PL...