- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
8
Dla mnie osobiście podatek reprograficzny to czyste złodziejstwo. To danina, którą ma płacić każdy na nielicznych. Hołdys i spółka przedstawiają argumentacje na poziomie dzieci. Bo tak, bo wirus, bo kryzys w branży. Bo w większości krajów na zachodzie to funkcjonuje, a więc koniec dyskusji. Według tego jakże wybornego ostatniego argumentu, każdy kto się sprzeciwia tej opłacie jest kołtunem, prawackim oszołomem, wywrotowcem.
Niestety najsmutniejsze jest to, że według sondażu CBOSu blisko 40% (dokładnie 37.3) Polaków popiera takie rozwiązanie. Przeciwnych jest 35%.
Upadłe madonny, emerytowane szarpidruty chcą kasy od każdego, nie ważne czy ktoś ich twórczość zna, lubi, słucha, czy też nie.
Najlepsze jest to, że na tym zyska najbardziej ZAIKS, który raczej nie narzeka na brak kasy, na swoich rachunkach bankowych.
Ciekawe z jakiego wzoru Hajty skorzysta ministerstwo kultury i sam ZAIKS kiedy będą rozdzielali te pieniądze. Ile z tej kasy trafi do byłych gwiazd estrady, szarpidrutów, których prawie nikt już nie chce słuchać, ile do aktorów teatralych, czy choćby pisarzy?
Ciekawe artykuły o tym temacie.
https://www.money.pl/gospodarka/dlaczego-zaiks-chce-wyciagnac-miliard-z-naszych-kieszeni-podatek-od-smartfona-budzi-kontrowersje-6519667972253825a.html?amp=1
https://polskatimes.pl/sondaz-cbos-sztuka-i-artysci-powinni-byc-objeci-wsparciem-panstwa-tak-dla-oplaty-reprograficznej/ar/c1-15471828
4
@Stoiczkow ci co to popierają chyba myślą,że to producent ze swoich będzie płacił xD
0
@Stoiczkow taktyczny komentarz