- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
9
Rewolucja nest kobieta- ok.
Rewolucja jest mężczyzna- szowinizm.
Naprawde, za Tweeta "rewolcja jest mężczyzna" dostałem bana xDDD
https://x.com/GosiaGenderka/status/1369243451586473985
0
@SiSenior idąc ich logiką to Rewolucjonista jest mężczyznom xD
2
@hayek "mężczyznom" powiadasz?
0
@Hosh Nie powiadam, a nawet napisałem :D
1
@hayek Proszę, może Ci się przyda :)
https://odmiana.net/odmiana-przez-przypadki-rzeczownika-mężczyzna
1
@SiSenior A jaką rewolucję obecnie próbują przeprowadzić mężczyźni? Nie rozumiem sensu tego wpisu, nie licząc próby stworzenia w wyobraźni alternatywnego świata, w którym to mężczyźni mają ograniczane prawa.
6
@YeastMoss przecież płci sa równe i nie wolno ich dzielić? Zrezta nie wiesz za jaką płeć uważają się osoby protestujące wiec nie dyskryminuj ich w ten sposób. Przypome ze mamy 29 płci i nie możesz nikomu żadnej z góry przypisać.
0
@Hosh Nie przyda, ale doceniam starania :D
1
@SiSenior Nie ma żadnej wojny, ludziom żyje się wygodnie. I przewraca się od tego w dupach.
1
@SiSenior Och och, za iloma to pustymi żartami możesz się jeszcze skryć? Spokojnie, wyjdź, jest bezpiecznie.
Dostałeś bana za bezsensowny trolling i słusznie, nie dodawaj do tego zbędnej filozofii. Naprawdę nie potrafisz posługiwać się językiem polskim w danym kontekście, czy tylko zgrywasz głupiego dla uzyskania efektu, jakim jest nic innego jak prosta, tępa, bezmyślna negacja tego, czego nie chcesz zaakceptować? Odpowiedź chyba jest jasna.
3
@koksik2700 trudne czasy tworzą twardych ludzi, twardzi ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, slabi ludzie tworzą trudne czasy.
Koło historyczne musi się kręcić.
3
@YeastMoss nie no wiesz to tak zwana "beka" cos czego mozesz nie rozumieć.
Pozatym to nie kobiety, tylko garstka kobiet z lewicy, to tak jakbyś powiedział, że ONR probuje przeprowadzić rewolucje. Zobacz, jakie ostatnie "strajki" maja poparcie na ulicy i domysl się dlaczego. Kazdy rozsądnie myślący czlowiek, wie że to co one głoszą w 80% to czyste bzdury. Procenty wyliczyłem, ze wzoru Hajty jakbys nie wiedział.
A co do płci, mam racje. Może niesmieszy żart dla Ciebie, ale jeśli tam są, nie powiedziały wszystkie osoby tego głośno, nie możesz tego stwierdzić. Tak mowi jasno lewica, więc się tego trzymajmy.
Patologia? Zdecydowanie, ale jak większość ich postulatów .
0
@SiSenior W sensie, żartujesz, a ja nie zrozumiałem, że żartujesz, zauważając, że żartujesz? Rzeczywiście można tego nie zrozumieć
"Kazdy rozsądnie myślący czlowiek, wie że to co one głoszą w 80% to czyste bzdury."
Nikt teraz nie zaprzeczy, takiego ćwieka zabiłeś, bo by się przyznał do braku rozsądku - prawie genialne. Prawie robi wielką różnicę.
"A co do płci, mam racje. Może niesmieszy żart dla Ciebie, ale jeśli tam są, nie powiedziały wszystkie osoby tego głośno, nie możesz tego stwierdzić. "
Napisz jeszcze raz, tym razem po polsku
Tzn. jakich większość jakich postulatów jest patologią i które nie są?