- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
0
Co byście powiedzieli gdybyśmy sprzedali Umtitiego i Lengleta, wzięli za darmo Garcie i zostawili Firpo, który mógłby grać jako lewy stoper?
0
@VenoM nie wahałbym sie
0
@VenoM Firpo jako stoper to kiepski pomysł.
5
@VenoM przyjacielu wczoraj jeden z użytkowników mi pisał, ze Garcia jest słaby a Lenglet i Umtiti zjadają go na śniadanie. A i jeszcze dowiedziałem się wczoraj, ze Dias z city czyli jeden z najlepszych obrońców w tym sezonie jest słaby :/
0
@tobiasson92 jako stoper tak ale chętnie bym go obejrzał jako skrajny środkowy obrońca w ustawieniu z 3-5-2
1
@KacperVEB Tak naprawdę z tym Garcia to nie wiadomo co to bedzie to młody stoper który może wypalić, plus za to ze jwst młody i jego przyjście to zerowe ryzyko ale czy zostanie obrońca światowej klasy nie wiadomo, w tym wieku musi przed wszystkim grać, a oststnio ma z tym duży problem.
0
@mat32 tak ale pisanie o nim, ze jest słaby i argumentowanie tym, ze nie gra w city jest śmieszne. Nie ma na świecie aktualnie środkowego obrońcy z jego rocznika, który miałby taka markę w top 5 ligach.
0
@KacperVEB A kto tak pisze? Xd
Nie no nie porównuj go np do de Lighta bo to jest śmieszne.
0
@mat32 De Ligt jest 2 lata starszy od Garcii. A są pewne ananasy na stronce
0
@KacperVEB ale porównaj go gdzie byl 2 lata temu de Light, gość jeśli przyjdzie to jako nadzieja, a nie gracz który z miejsca zbawi obronę.
0
@mat32 nie oszukujmy się. De Ligt był ewenementem na skale światowa, bo gość w wieku 18 lat był kapitanem swojej drużyny i czołowa postacią Lm, co nie zmienia faktu, ze Garcia może być topowym obrońca
1
@KacperVEB oczywiście że może, wyprowadzenie pilki i gra na wyprzedzanie to Jego największe atuty w połączeniu z motoryka I siłą Araujo w teorii czyni ich idealna para środkowych obrońców.