- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
6
Tak odnośnie Laporty to ja mam wrażenie że ta jego prezydentura to będzie jedna wielka improwizacja. Zaczęło się od debat na które na początku nie przychodził, później wysyłał jakiś zastępców. Dopiero na końcu wziął chyba w dwóch udział. Cała jego kampania to takie cwaniakowanie z bilbordem czy plakatem w Madrycie na czele. Bez jakiegoś konkretnego planu, przez długi czas same ogólniki, frazesy. Po wygraniu jakieś cyrki z członkami zarządu, niby miałbyc jakiś gość odpowiedzialny za finanse ale jednak go nie będzie. Później cyrk z gwarancjami, które załatwiał do późnych godzin nocnych. Coś czuję że to nie wszystko jeszcze. Wiem że czasy Bartomeu tak odcisnęły piętno że teraz kazda zmiana będzie na plus. Ale jednak mam obawy czy Laporta to właściwy człowiek. Brakuje mi u niego takiego profesjonalnego podejścia do sprawy. Wszystko załatwiane na kolanie, improwizowane.
Rozumiem że z tej trójki kandydatów to chyba był najlepszy wybór ale ogólnie nie mam do niego przekonania i żałuję że nie było naprawdę porządnego kandydata.
3
@Bobo25 stary. Laporta to stary dobry znajomy i współpracownik Bartomeu i Rosella o czym Joan w kampanii zapomniał powiedzieć a Font zapomniał tego wykorzystać.
Z PiSu trafiliśmy w ręce PO, niestety nie mniejsze tylko inne zło;(
1
@Bobo25 Spokojnie, w Barcelonie chodziło o takie sprawy:
Bartomeu
Amigosi
Trener
Dyrektor sportowy
Brak młodych z La Masii (i nie tylko) w składzie.
Granie tylko po Messiego
Wygląda na to, że te problemy zostały rozwiązane, więc może być tylko lepiej.
Nie wiem co niby miałby zrobić lepszy prezydent, z pustego przecież nie naleje.