- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1751 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1751 Culés
2
Jest kwiecień,walczymy dalej o ligę, mamy zapewniony finał PK. W lidze mistrzów można powiedzieć że odpadliśmy z honorem, rzutem na taśmę, ale jednak udało się zostawić pozytywne wrażenie. Za nami kilka remontad, kilka pięknych momentów. A jeszcze w sierpniu zakładaliśmy walkę na śmierć i życie o top3 w lidze i blamaż w lidze mistrzów. Życie to sinusoida i Barcelona w tym sezonie po porażkach wizerunkowych i sportowych odbiła się od dna, teraz może być tylko lepiej. Oby tylko teraz utrzymać ten kierunek rozwoju, pozbyć się zbędnych zawodników i za rok, góra dwa kibice innych zespołów będą musieli wrócić do jaskiń :/
2
@busquets5 odpadliśmy rzutem na taśmę? Rzucam to się na na mordę
0
@jeyx77x myślę że wyraziłem się jasno,chodzi o to że rzutem na taśmę zachowaliśmy honor pokazując dobry futbol w drugim meczu.
Miłego rzucania się na mordę,pozdrawiam :D
0
@busquets5 Nie przesadzajmy z tym TOP 3 - każdy normalny kibic wie że w takim klubie nie ma "sezonów przejściowych" jak to się w ostatnim czasie mówiło i wiadomo było że Barca mimo wszystko w tym TOP 3 się znajdzie. Przyznam że nie spodziewałem się że Barca aż tak pomniejszy stratę do Atletico ale na pewno nie powiedziałbym że będziemy się bić o top3. Wiele zweryfikuje końcówka tego sezonu ale jeżeli nie wygramy nic to będzie to po prostu słaby sezon a tłumaczenie o "sezonie przejściowym" itd. będzie nie na miejscu. Odpadliśmy po raz kolejny w rozgrywkach na które nie oszukujmy się powinniśmy być najbardziej nastawieni bo to jednak najbardziej prestiżowe rozgrywki i to odpadliśmy już w 1/8, liga jest jeszcze do odrobienia (choć wątpię żeby Atletico to wypuściło tym bardziej że tylko to im zostało do ugrania) a Puchar Króla to powinien być obowiązek.