- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1713 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1713 Culés
13
Oto kolejny dowód, że są dwa wyjscia - albo miec poglady lewicowe, albo być normalnym.
https://teleshow.wp.pl/show-polsatu-mierzy-sie-z-miedzynarodowa-krytyka-pisza-wprost-to-rasizm-6621278540733312a
0
@tomFCB ale to nie rasizm
1
@tomFCB Fajna lektura, polecam się zapoznać. I nie dziwię się oburzenia ze strony zachodu, gdyż wiadomo, że są przewrażliwieni na tym punkcie.
https://en.wikipedia.org/wiki/Blackface
Sam nie oglądałem i nie będę oglądać tego. Ale sądząc po urywkach, to nie widzę tam zbytniego wyśmiewania się.
17
@tomFCB ale przecież o to chodzi, żeby było tak, że masz albo poglądy lewicowe, albo jesteś rasistą.
7
@Hosh ty tak serio? Przecież ci ludzie odgrywają role, nic w tym złego. Nie ma to jak dorobić sobie kij wie co. Lewica wszystko podciąga pod rasizm.
8
@tomFCB Co za czasy, gdzie program rozrywkowy jest piętnowany za zwykłą charakteryzację. Czasem człowiek oglądnie bo fajnie niektórzy śpiewają i w miarę udaję się im zbliżyć do oryginału.
6
@tomFCB ale takie są zasady tego programu,że uczestnik upodobania się do artysty,którego utwór wykonuje xD
4
@Hosh ja też się nie dziwię, ale nie dlatego że ich oburzenie jest słuszne tylko dla tego że u nich to normalne. Uczestnik miał wcielić się w postać czarnoskórą to ck miał zrobić ? Pomalować się na zielono ? Nikt tam nie obrażał nikogo że względu na pochodzenie czy kolor skóry, choć obecnie pod rasizm podchodzi nawet powiedzenie jaki ktoś ma ten kolor skóry.
1
@Kgorecki2500 @Kurkmen
Ja w tym show nie doszukuję się blackface'a, a pokazuję co jest podstawą obiekcji ludzi, którzy uważają, że jest rasistowski. Nie uważam, że są podstawy do stwierdzenia, że show jest rasistowskie, ale rozumiem, że kraje zachodnie są na tym punkcie przewrażliwione i mogą uznać to za niestosowne.
Edytowałem poprzedni wpis, bo faktycznie nie wyjaśniłem o co w nim chodziło.
4
@Hosh pitolisz na całego!!! Jest cos takiego jak KONTEKST!!! A żaden z aktorów nie ma zamiaru drwić z ciemnoskórych ludzi. To tak jakby hejtowac Wałese za pokazywanie dwoch palców bo w UK te same dwa palce odwrócone na zewnątrz oznaczają f**** off
2
@Hosh Może zacznijmy od tego, że wielu krajów zachodnich nie da się zrozumieć. Tyle.
1
@tomFCB To tak dla porządku, idpol jest raczej libkowy niż lewicowy, ale rozumiem, że dla ciebie lewica, to wszystko, z czym się nie zgadzasz,
1
@tomFCB Teraz wytlumacz mi skad ty wyciagnales ta lewicę z tego artykułu?
Może to objaw jakiejś choroby?
@Kurkmen
A Ty tak na serio? Wszystko co nie zgadza się z twoją wizja podciagasz pod lewicę?
Udowodnij mi, że czarnoskórzy o prawicowych poglądach nie mają nic przeciwko stosowaniu "blackface"
( niezależnie czy mamy z tym do czynienia w programie Polsatu czy nie).
Bo z twojej wypowiedzi tak wynika.
0
@klemens100 jak nie widzisz w tym artykule lewicowej poprawnosci politycznej" i szukania wszedzie rasizmu na siłę, to ja nic więcej nie pomogę. Zdrowia życzę!!