- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1941 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1941 Culés
1
No i dobrze, że zamykają przedszkola i złobki
0
@Ghotti Dlaczego?
0
@Ghotti @masq i bardzo dobrze
1
@mariogbch Wiesz bo go to nie dotyczy, wiec dobrze.
2
@tbas dotyczy mam 4 latka w domu i wolę, żeby siedział w domu bo żłobek/przedszkole to wylęgarnia zarazków + do tego debilni rodzice co wysyłają chore dzieci
0
@Ghotti Mam corke w przedszkolu i z automatu ja lub zona nie mozemy pracowac bo trzeba byc z dzieckiem w domu. A to co oni proponuja za opieje to śmiech. Dodatkowo zona tez pracuje w przedszkolu i nie ma zadnych problemow i zachorowan.Wiec nie pisz glupot
0
@mariogbch Ja też, ale wole się opiekować młodym bo jednak te 35k dziennie to nie 5k dziennie. Pieniądze nie są najważniejsze w życiu.
0
@mariogbch tak bo twoja Zona ma przeswietlenie w oczach i wie, kto ma wirusa
0
@Ghotti prawda szczególnie z tymi rodzicami i chorymi dziecmi
0
@Rust_Cohle Jakoś wszyscy rodzice przyprowadzaja dzieci i nie ma zadnych jazd.Po za tym nauczyciele mimo szczepien sa sprawdzani często wymazami.Rozumiem ze przytakujesz premierowi.Zobacz gdzie jest Polska przez te zamkniecia ktore nic nie daja
0
@mateusz33 Z tym akurat tez sie zgadzam .Chociaz tam gdzie moja córka chodzi jest to przestrzegane i jesli widza ze jest cos nie tak od razu jest tel do rodzicow by odebrali dziecko.
0
@mariogbch u nas w prywatnym przedszkolu dwie przedszkolanki były chore, nas ominęło uziemienie tylko dlatego że młody był w tym czasie chory.
0
@Ghotti Zawsze dzieci i nie tylko chorowaly na jesien i wiosne bo jest zmiana temperatur.Ale dla tego rządu niejest tylko covid.Sam na poczatku konferencji mowil ze nie ma zachorowan w przedszkolach i żłobkach a potem ze i tak zamykają. Chodzi mi o to ze oni sami nie wiedza juz co robic.Inne kraje zaczynaja sie przekonywać ze te zamkniecia nic nie daja.A my na 3 miejscu.