- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
0
Ciekaw, w kwalifikacjach były odrazu ostrzeżenia i kasowania czasów z wyjeździe w zakręcie ale wyścigu jakoś sedziowie tego nie widzą.
1
@lucas/catalan już wyjaśnili, że taki jest regulamin
0
@Nieznajomy Oni i tak różnie interpretują przepisy
1
@lucas/catalan jasne, ale akurat w tym przypadku Mercedes jedzie przepisowo
0
@Nieznajomy Coś teraz chcesz powiedzieć?
0
@myscooter Tak, wina sędziów, którzy dopiero teraz zauważyli własny błąd i próbują go naprawić. Hamilton ma rację w tej sytuacji.
0
@Hosh Zauważyli czy któryś zespół zobaczył, że Mercedesik sobie łamie przepisy i nikt z tym nie robi np Redbull?
0
@myscooter A kto bronił RedBullowi tak jeździć, skoro w przepisach było jasno napisane, że nie ma limitów toru w tym miejscu?
Dopiero po płaczu RB się sędziowie zorientowali się, że przepisy się wykluczają. Sprytniejszy korzysta i tyle. A tu jakieś teorie xd
0
@Hosh Tak tak w przepisach jasne Verstappen przez radio powiedział, że przed wyścigiem mówili, że nie wolno tak jeździć dlatego tego nie robił ale ty wiesz lepiej
1
@myscooter zdaje się że mówił że przez cały weekend nie można było, a nie, że przed wyścigiem
0
@myscooter Nawet nie wiesz co powiedział Max, a się wypowiadasz :D
A poza tym tu masz napisane jasno:
http://www.gptoday.com/full_story/view/763325/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+totalf1-recent+%28GPToday.com+-+Recent+Formula+1+News%29
Ale zawsze wszyscy poszkodowani, tylko nie Mercedes. Sprytniejszy korzysta :)