- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
6
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
4
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
23
Borussia jak zwykle gra i oczywiście że sprzeda w tym sezonie Haalanda. Sytuacja finansowa tego klubu jest zła a jak pokazuje obecny sezon nawet Norweg nie jest gwarantem wielkich sukcesów Borussii w lidze. Myślę że kwota w okolicach 120 mln będzie do zaakceptowania. Pytanie tylko jaki klub się skusi i sądzę że Barcelona nie pozyska tego piłkarza. Zbyt wielu piłkarzy musiałoby opuścić nasz klub by można byłoby sobie na to pozwolić. City jest klubem który będzie chyba poza zasięgiem w walce o tego zawodnika. Mam nadzieję że mocno się mylę bo od dawna jestem fanem norweskiego napastnika.
13
@Janiama jakby to było takie trudne to dzisiaj nie ujrzelibyśmy raioli i ojca Haalanda w Barcelonie. Uważam, ze walka o niego będzie toczyła się między city a nami
3
@Janiama A jak Griezmann i Coutinho zgodzą się odejść po tym sezonie. No i oczywiście Umtiti, który dostaje ogromny szmal za nie granie od 2 lat? Przecież tacy zawodnicy nie powinni dostawać połowy tego, co zarabiają. W przypadku czarnoskórego Francuza, to nawet 1/3.
3
@Janiama Głos rozsądku.
0
@daniel32778 No właśnie muszą się zgodzić. Troszkę dużo tych zależności. Do tego klub nie wie co z Messim który za frytki tu nie zostanie. Bardzo dużo zmiennych i zależności ale ...
2
@Janiama @KacperVEB Do City nie pójdzie, bo Mino Raioa powiedział, że nie sprzeda żadnego swojego piłkarza tam gdzie jest Guradiola.
1
@Janiama Mam nadzieję, że Laporta posprząta ten syf i znajdzie jakieś rozwiązanie.
0
@Pawel13sz Wierszysz w to?
0
@tristan87 tak, a czemu nie.
1
@Janiama fajnie widzieć Twój post :)
0
@Pawel13sz kiedy to powiedział?