- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
#Tiki-takaLeo Messi niemal na pewno podejmie decyzję o swojej przyszłości przed zakończeniem sezonu ligowego. [AS]
15
Dziwne, skoro kończy mu się kontrakt.
12
Dzień dobry Julio. Czy objadła się już Pani Redaktor białą kiełbasą.
Albo przed zakończeniem, albo po zakończeniu. Naprawdę gazety robią newsa z niczego.
Za tydzień Barca z Realem wygra, przegra albo zremisuje - to podobnie fascynujący news. Pozwalam mnie cytować bez ograniczeń.
0
@Comentateiro Może nie zostało to w pełni poprawnie przetłumaczone. Ja to interpretuję tak, że przedłuży umowę jeszcze w trakcie sezonu.
0
odejdzie bo nie dostanie 150 mln za sezon, ale wszyscy wiedza gdzie zwolni się miejsce płacowe (podpowiem mbappe transfer do realu)
12
@LuisSalvano Wszystko jest poprawnie, tylko trzeba zrozumieć. Sezon ligowy kończy się w maju, sezon jako taki (i kontrakt) 30 czerwca. Wiadomość jest więc taka, że Messi zdecyduje wcześniej, niż zakładano. Wesołych świąt!
1
@Comentateiro No nie, jeszcze nie dawno były newsy, że decyzje będzie podejmował po zakończeniu rozgrywek, czyli wychodzi, że zdecyduje wcześniej niż zakładano
1
@Comentateiro co jak co ale podejrzewać że @juliacicha je białą kiełbasę to hańba! Na stole na bank była tylko bordowo-granatowa :)
0
@blizniakpiotrek Sugerujesz, że się nasza Julia jadła zepsutą kiełbasę?
3
@blizniakpiotrek @Comentateiro ja kiełbasy to zasadniczo w ogóle nie jadam. ale sałatkę jarzynową chętnie
1
@Comentateiro na szczęście nie :) @juliacicha potwierdziła że nie lubi białych :)
0
@juliacicha Ok tzn. muy bien. A jeśli to nie jest nadmierna ingerencja w Twoją prywatność, jesteś Julio wegetarianką?
2
@Comentateiro nie jestem, ale bardzo ograniczam mięso.