La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1104 Culés

12

I teraz po raz pierwszy w tym sezonie mozna napisać, że takimi meczami wygrywa się ligę. To był mecz jak z jesieni. Alba grał swoją najgorszą wersję, bezmyślnie pukał w piłkarzy Realu i szukał podań zamiast strzelać, Griezmann nieskuteczny, Messi bez rytmu meczowego. Były błędy w obronie, które mogly się źle skończyć i była nieskuteczność w napadzie. A jaka jest różnica? Na jesieni byśmy nic nie zrobili, a teraz zgarniamy 3 punkty. Sprzyja nam szczęście, doświadczenie i mądrość nauczona na własnych błędach. Ja jestem spokojny przed Klasykiem.

0

@arasz1819 Mecz z cyklu o którym nie będziesz pamiętać za parę dni

0

@Encore nie takie pamiętam

0

@arasz1819 Eee tam :d

0

@arasz1819 już parę razy mieliśmy mecze gdzie wygraliśmy ligę, Benito Villiamarin np;)

0

@jeyx77x ja dopiero dzisiaj się odważyłem cos takiego napisać. Tu nam ewidemtnie nie szło w teoretycznie łatwym meczu. I zgarnęliśmy pełną pulę łącznie z brakiem kartek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?