- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
1
Czy tylko wg mnie więcej pożytku będziemy mieli z Collado niż z Fatiego. Taka kontuzja może mu zniszczyć karierę:( Obym się mylił ale oprócz Pedriego i Araujo najbardziej mi się podoba. Zapraszam do dyskusji.
Edit: dobra macie rację, niech najpierw zadebiutuje:)
6
@LUPR nie
Zamykam :p
1
@LUPR A on w ogóle jest brany pod uwagę w oczach Komena? bo jakoś nie zauważyłem.
0
@LUPR nie ma o czym dyskutować chyba nawet, póki co Collado niech zadebiutuje na poziomie pierwszej drużyny, późnej można zacząć rozmawiać.
0
@MesQueUnClub_87 Na razie nie ale w rezerwach ładnie sobie radzi.
0
@LUPR Tylko według ciebie.
0
@LUPR Chyba rzeczywiście tylko według Ciebie .
0
@LUPR
Odpowiem jak niektórzy ludzie tutaj. Collado ma już 21 lat i już w tym wieku powinien regularnie grywać w 1 drużynie, Xavi w jego wieku... itp.
A tak serio to Collado swietny piłkarz w rezerwach, przyjemnie się go ogląda i czekam na niego w 1 drużynie. Fati chyba jednak na ta chwile jest „lepszy” bo coś pokazał w pierwszej drużynie, chociaż i tak według mnie Fati jest na tej stronie trochę zbyt nahajpowany, ludzie mówią, ze on ma potencjał typu Mbappe, a gość narazie może z 5 dobrych meczów zagrał.
0
@LUPR ahh i znowu negatywnie i jeszcze bedzie szopke zgrywał z "my"
0
@MarioVeB! Serio? Czy chwalenie Collado jest negatywne. Czy myślenie pesymistyczne o kontuzji, która się bardzo ciężko leczy jest kibicowaniem Realowi? Van Basten, Nazario... Mówi ci to coś? Nawet z obecnych Hazard i Asensio. Kim był Umtiti przed i po kontuzjach. Kim byłby Dembele gdyby nie gabinety. Podoba mi się talent ze szkółki i mówię że przez przykrą kontuzję wg mnie ma większe szanse na światowy top. Ale wszystko co piszę jakkolwiek to od razy kibicowanie Realowi:) Gdyby nie kontuzje i Real i Barca mogłyby stanowić dalej o sile Europy(dlatego dałem też 2 z Realu).