- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
3
Mbappé 33 brameczki w tym sezonie. Ciekawe czy przebije swój najlepszy sezon - 2018/19, kiedy strzelił 39 goli. Jest to całkiem prawdopodobne w sumie.
0
@Yosemite Był jakiś piłkarz w historii który w wieku 22 lat miał 3x razy korone króla strzelców?
4
@Encore Nie było. Myślałem, że Nazario, ale on "tylko" 2 razy.
18 lat - król strzelców Eredivisie (30 goli)
20 lat - król strzelców La Ligi (34 gole)
22 lata - drugi najlepszy strzelec Serie A (25 goli)
Był blisko, ale jednak żółwik to bierze. :D
0
@Yosemite Faktycznie majac za rywali Ben Yedder i Depaya to ciezkie ma zadanie.Zapraszam do La liga i niech zmierzy sie z Leo.
0
@Yosemite Niesamowite.Niby liga francuska ale to i tak robi wrażenie
0
@lukaszbarca15 A kto rywalizuje z Messim?Suarez?Jedynie Benz trzyma poziom.
0
@lukaszbarca15 zle to ująłeś bo wydaje mi się, że trudniej było by mu ponieważ zespoły prezentują wyższy poziom niż w lidze francuskiej gdzie połowa tabeli walczyła by o utrzymanie w każdej innej mocniejszej lidze.
0
@Encore Chyba jednak Benzema czy Suarez sa lepsi od Depaya.
4
@Encore @Yosemite
Wilimowski i Lubański, odpowiednio trzy i cztery tytuły.
0
@lukaszbarca15 nie no ben yedder to dobry napastnik
A to że gra w sredniakach to już jego problem ;D
0
@Encore teraz Messi walczy z Luisito i Benzema(ktorzy i tak bija napadziorow z francuskiej) ale przeciez Messi od 2010 mial Ronaldo w lidze - chyba ciezej o trudniejszego rywala - Ronaldo w Realu. Messi zanim Cr odszedl do ligi wloskiej 2x wygral z nim rywalizacje.
Do tego wygrywal z nim 2010,2012,2013, 2017 i 2018
Przegral w strzelcach
2011, 2014, 2015 i 2016 (2016 tez z Suarezem)
W sumie zatem wygral ta rywalizacje 5-4.
Jeszcze warto dodac ze wczesniej np w 2009 w lidze przegral z takimi napadziorami jak Etoo, Forlan czy Villa.
Mbappe koks i wiesz ile o tym pisalem ale trzeba powiedziec ze gra w najlepszym klubie i rywali zbyt ciezkich (turbo strzelcow to nie ma). W kazdej lidze - hiszpanskiej, angielskiej, wloskiej czy niemieckiej sa duzo grozniejsi gracze w kontekscie rywalizacji.
0
@Yosemite moze zrobic po raz pierwszy 40+. Ma jeszcze 5 spotkan w lidze i w LM pewnie tez 4
0
@kryhaa wlasnie tylko dobry.