- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 986 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 986 Culés
16
Generalnie piłka idzie w bardzo złym kierunku. Kiedyś dajmy na to w 2005, 2006 roku nikomu nie przeszło przez myśl utworzenie własnej superligii zbojkotowane LM. UEFA sama jest sobie winna poniekąd. Terminarz jest przeładowany do mundialu w katarze. Od ogłoszenia Katar 2022 wszystko na dobrą sprawę zmierza ku temu, że piłka to już tylko biznes i ma coraz mniej wspolnego z pasją, szkoda. Siedzę w piłce jakieś 20 lat, ale to w jakim kierunku to idzie mniej, więcej od 5 sezonów nie podoba mi się kompletnie. Jest zaprzeczeniem tego co czerpie z oglądania piłki. Jasne pieniądze są ważne, ale niestety przysłaniają racjonalne myślenie, a co chyba najgorsze pasję. Kiedyś czekało się na mecz LM dwa tygodnie, wyniki sprawdzało się na telegazetę: (238 liga hiszpańska) Jeśli miałeś okazję obejrzeć el Clasico byłeś gościem do którego wszyscy pędzili na mecz. Zaś dziś? Za dużo futbolu mam absolutnie przesyt. Powstanie superligii, tylko zwiększy moją niechęć do futbolu, który jest moją pasją. Najgorsze jest to, że my jako kibice musimy się do tego dostosować, lub rzucić to w cholerę, aby zająć się hodowlą jedwabników. Szkoda, że coraz bliżej tego, abym miał dość futbolu i zatracił fan i pasję z oglądania piłki.
1
@AmigoBlancos Heh, telegazeta. Taki ubogi internet. Oj siedziało się na tym.
0
@AmigoBlancos Po pierwsze czekaliśmy na to bo nie mieliśmy dostępu do oglądania tylu spotkań. Teraz praktycznie każdego Polaka pracującego stać aby mieć dostęp do każdej topowej ligi i rozgrywek europejskich pucharów.
Ja dodam że w europejskich pucharach jest tyle samo spotkań co 20 lat temu.
Po prostu prywatne tv mogą pokazywać więcej spotkań.
2
@AmigoBlancos Oj tak, czekało się na wieczór i patrzyło 238, nawet sama relacja radiowa na necie to było coś.
0
@AmigoBlancos telegazeta i tempo w poniedziałek, obowiązkowa lektura, później ps