- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
2
Pytanie, czemu Barcę przypisuje się już do tej superligi? Przecież właścicielami klubu są socios, i to oni podejmą decyzję! Narazie to wygląda, że za plecami członków klubu chce się podjąć kluczową decyzję!
0
@Tridente2015 Też się nad tym zastanawiałem.
0
@Tridente2015 socios podejmą decyzje o dołączeniu do SL, gwizdy na hymn ligi mistrzów słychać było nawet w Sosnowcu, mimo ze tam wszystko potrafi zginąć.
0
@Tridente2015 Nie rozumiem, dlaczego socios musieli by to zatwierdzać, były wybory wybrali Laportę, który otwarcie mówił że do sezonu 22/23 chce zredukować dlug do poziomu 270mln(oczywiscie nie mówił dokładnie jak, ale widać że musiał wiedzieć już wtedy, że finalizują ten pomysł kluby i będą pieniądze dla Barcelony). Oczywiście wiem, że pieniądze w znacznej części trzeba będzie zwrócić, ale i tak sporo zostanie i myslę. że ma to Laporta już dobrze obliczone. Dodatkowo, czy socios zatwierdzają np. wysyłanie drużyny na komercyjne tournee przed sezonem itp, oczywiście inna skala ale też to zamknięty turniej komercyjny. To trochę tak jakby była ważna decyzja w kraju i chcieć by politycy robili referendum, poza paroma wyjątkami, gdzie musza to zrobić, to obywateli mają gdzieś, analogicznie jak zarząd Barcy socios. Gdyby ta decyzja socios się nie podobała, to mogą zrobić referendum do odwołania Laporty(i nie zdziwię się, jeśli rzeczywiście dojdzie to do skutku, że ktoś spróbuję odwołać na tej podstawie Laportę doprowadzając do referndum).
0
@priest9999 Pytanie jak jest w statucie klubu. Wydaję mi się, że konieczne jest w tym przypadku zorganizowanie socios compromisarios.
0
@Mat_Cat Z drugiej strony masz nielubianego Pereza i kibice pamiętają sprawę Figo.