- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1123 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1123 Culés
20
Koeman chyba pomylił odwagę z odważnikiem, Mingueza zagrał kolejny bardzo dobry mecz, sytuacja z dziurką tylko to pokazuje, zajebiscie wyszedl spod ostrego pressu, pokazał dużą pewność siebie i rozpoczął akcje która mogła zakończyć się golem. To ludwiczek obrażony i nie chce mu ręki podać. Bufon straszny
0
@skakun95 dokładnie, gdyby zrobił to np Messi to sam Koeman by mu się pokłonił po meczu, gdyby nie wyszło to ok, mógłby go zganić, ale karać za coś co wyszło świetnie?
2
@leomessi1710 @skakun95 Zapewne chodzi o założenia taktyczne, z których Mingueza się nie wywiązał. Jest stoperem, a nie 10 jak Messi. Co gdyby stracił piłkę i Getafe strzeliłoby bramkę? Po co to ryzyko?
0
@batoosz no i co z tego, że nie jest 10 jak Messi? Być może nie wyraziłem się jasno, chodziło mi o to, że gdyby Messi zrobił coś takiego będąc ostatnim zawodnikiem poza bramkarzem, założyłby siatkę i wyszedłby spod pressingu. Wówczas na pewno nie zostałby zdjęty.. gdybanie, gdyby Błaszczykowski strzelił karnego to być może Polska byłaby mistrzem Europy, gdyby ktoś tam nie zjadł nietoperza (jest taka teoria) to nie byłoby pandemii...w każdym temacie można tak gdybać..
0
@leomessi1710 już Koeman powiedział, że nie dlatego go zdjął. Poza tym gdybanie w takiej sytuacji, to nic dziwnego. Jak jakiś stoper popełnia duży błąd, ale przeciwnik go nie wykorzystuje, to i tak krytykuje się tego obrońcę. Mingueza popełnił błąd taktyczny (całkiem pozytywny w skutkach) i został za to skrytykowany.