- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
0
Obejrzałem 20 minut (ostatnie), niektórzy są zadowoleni z meczu i bardzo dobrze, a oto komentarz Jakuba Kręcidły, który jest przecież umiarkowanym obserwatorem Barcy:
"To samo powiedzieć mogliby kibice, bo mimo obejrzenia pięciu goli czwartkowe
spotkanie trudno nazwać ciekawym. Na murawie nie działo się zbyt wiele. Ani Barcelona szczególnie nie atakowała, ani Getafe szczególnie nie naciskało. Mecz się odbył i najlepiej na tym byłoby zakończyć podsumowanie".
To jak w końcu było?
6
@Comentateiro farmazony,
Dobry mecz w naszym wykonaniu, pierwsza polowa bajka, druga to było do przewidzenia ze uspokojony grę,nie wiem czy oni oczekują że w końcówce sezonu będzie wynik 10:2 ?
2
@Comentateiro W skrócie to misja 1000 podań i Getafe, któremu chciało się grać przez jakieś 10-20 minut w meczu, jak były jeszcze szanse na remis.
1
@saczers438 Bo w obejrzanych przeze mnie 20 minutach Barca ruszyła parę razy i pozamiatała temat dość spokojnie, choć 2:3 w 70 minucie mogło zwiastować emocje.
4
@Comentateiro No w drugiej połowie właśnie to oglądaliśmy, ale nie ma co się dziwić, że oba zespoły przeszły w tryb ekonomiczny. Przed Barcą i Getafe napięty terminarz i trzeba oszczędzać siły. Racja, w pewnym momencie Getafe strzeliło bramkę kontaktową, ale grali oni już wtedy rezerwami i zwyczajnie nie mieli jakości żeby przycisnąć Barcę, która miała wszystko pod kontrolą praktycznie przez cały mecz.
2
@Wossi61FCB Dzięki za relację, złapałem teraz obraz meczu