- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1002 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1002 Culés
2
Były prezydent Rzeczypospolitej, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, członek prezydium Rady Walk i Męczeństwa, Aleksander Kwaśniewski skomentował decyzję Lewicy o wsparciu Planu Odbudowy.
2
@Kettger Jak Kwaśniewskie był dobrym prezydentem, tak tutaj się z nim absolutnie nie zgadzam
3
@Kgorecki2500 Ja akurat to popieram, a jak patrzę na te jęki pani Lempartowej, która wysuwa groźby, to tym bardziej się oddalam od takich osób...
1
@Kettger O, a co mówiła?
2
@Persyfl Straszyła, że mają 24h na odwrócenie tego błędu, czy coś takiego... ta organizacja idzie w niebezpiecznym kierunku.
1
@Kettger Ja też uważam że te pieniądze są potrzebne, ale jednak jak dla mnie podejrzane jest to że PO i PSL też proponowały rozmowy i propozycje takie jak udział samorządów w podziale środków unijnych. Z nimi jakoś PIS nie chciał rozmawiać. Lewica jest naprawdę naiwna jeżeli sądzi że będą mieli jakąkolwiek władzę w podziale tych środków. Jestem zdania takiego jak wiele osób w tym bardzo wiele z elektoratu lewicy. Ta partia nie tylko zdradziła opozycję, ale i całą Polskę. A Lempart i tak nie lubię .
2
@Kettger Jak dla mnie Olek powinien być dożywotnio prezydentem RP. Gość z klasą, obiektywny, każdym się dogadał i i z każdym wypił :) Nie jakieś tam granie na dudzie, pod budką z piwem w dodatku na bosaka...
1
@Kettger Zabawne, gdy PO strzela focha, jak na złość babci nie udaje im się odmrozić uszu społeczeństwu.
To samo PO, które nie zagłosowało na Ikonowicza teraz płacze o zdradzie. Polska polityka to jeden wielki mem,