- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
1
Guardiola ponownie zweryfikowany w Europie. PSG jest bardziej konkretne w swojej grze.
0
@Katalonbar mają jeszcze rewanż u siebie ja bym City nie skreślał
3
@Katalonbar Uwielbiam to pisanie o zweryfikowaniu przez kogoś Guardioli/Barcelony.
Fakt można napisać,że ostatnie lata zawodził,szczególnie z Totkami i Lyonem,ale to jest półfinał.1 połowa meczu wyjazdowego.Gdyby to Dias,albo Laporte strzelili na 1:0 to nie byłby weryfikowany?
Gdyby co roku odpadał w 1/8,ale spośród wszystkich trenerów odkąd objął stanowisko to on łącznie najdalej zachodził w fazie pucharowej,więc to zwykłe pisanie głupot.
0
@QUNJ Guardiola ma lepszą kadrę od PSG, a i tak Francuzi grają zdecydowanie lepiej.
1
@Katalonbar Lepszą kadrę,bo sam ją ułożył,ale czy to coś zmienia? Nie,po prostu bezwartościowy argument.Idąc dalej,Mourinho z taką kadrą jaką ma teraz Guardioli w City wygrał by tryplet,ba nawet 7 pucharów,ale ten sam Mourinho mając jeszcze lepszą kadrę w Realu zdobywał po 1 puchar na sezon.Ancelotti też mając mega zdobył 2 trofea w 2 lata.I tak można wymieniać i bezsensu pisać.
To nie jest fifa i kariera menadżera.PSG pokonało Bayern,który był tutaj głównym faworytem do wygrania LM(i obrony tytułu).Też można napisać,że mają lepszą kadrę.
Czy naprawdę jedno trofeum,czyli LM dla Guardioli zmieni nagle wasze zdanie? Co już nie będzie weryfikowany? Messi jak zdobędzie kolejne LM albo puchar z reprezentacją to też nie będzie weryfikowany?
Czytając takie komentarze mam wrażenie,jakby i jeden i drugi,nigdy w życiu niczego nie wygrali,a póki co to i Guardiola i Messi najwięcej trofeów wygrali,spośród wszystkich aktywnych.