1

@July_6_BcN
Wybacz słońce ale pracując na dworze przy +30 nie da się żyć nie jestem złośliwy ale dla mnie lato to najgorsza pora roku :⁠-⁠* wolę się ubrać i pracować przy -5.
PS wiem że nie jestem przystojny :⁠-⁠)

7

Halo Wrocław proszę o wysłanie deszczu oraz ochłodzenia na górny Śląsk a konkretnie to w jego południowe storny ^⁠_⁠^

Nienawidzę lata ten skwar 33' to nie jest do ludzi :⁠-⁠

1

Komentarz usunięty

1

@turhiay
I to jest poj.. niestety ale mam nadzieję że to wszystko wkrótce pier...

2

@4drian0
A jeśli mu powiedział że zachowuje się jak małpa czy to jest obraźliwe? Nie ma tu nic obraźliwego a tylko stwierdzenie faktów.

1

@michal26
3 set do zapomnienia oby tylko Holenderki nie dostały wiatru w żagle

2

@turhiay
To jest tak poje.. że głowa boli dziwne że tego tureckiego zawodnika też nie wyrzucił bo też zasłonił usta jak pokazywał do sędziego czyli też mógł coś powiedzieć obraźliwego

4

@4drian0
A skąd wiesz co mu powiedział?

0

Kasa misiu kasa

1

@blakkudium
Coś czytałem na insta że pomóc Bayer chce 25 mln

1

@blakkudium
Jeśli już miałby gdzieś odejść to chyba najlepiej do Roku, będzie Liga mistrzów,będzie pod Gasperinim więc będzie duża szansa na grę i rozwój

0

@Cule1234
A właśnie chciałem o tym pisać

2

Nienawidzę lata, wolę robić przy -10 niż przy +30 tragedia

0

@Kgorecki2500
No bo Żydzi to teraz taka lepsza wersja nazistów

0

Czyli dalej reka w nocniku u nas hahaha będą jaja jak Gordon będzie jedynym transferem, w sklepie już 4 nowych

1

@blakkudium
Eeeee czyli jak całe mnóstwo plotek

1

@blakkudium
Pierwszy raz słyszę że Barcelona sie nim interesuje mając na jego pozycję 4 ludzi, Kounde, Garcia, Espart i nawet Araujo

1

@blakkudium kto go łączył z Barcą ^⁠_⁠^

0

@JackH . niestety nie mam sportklubu ale widziałem że w pierwszej kwarcie dostali w pi..

1

@blakkudium
Ok masz rację Pedri nie może grać wszystkiego ale czy Guerra to kreator to nie wiem , Bernardo by mógłby nim być ale nie no

2

@BORO_12 niby tylko 40 mln ale czy nam jest potrzebny kolejny pomocnik?? Mam nadzieję że Hansi wie co robi

0

@RosjaninBut
Ludzie planują morderstwo, dokonują morderstwa 2 osób i ich zwalniają no.cyrk na kółkach, kula w łeb i do piachu

0

@Kgorecki2500
Dokładnie co to komu przeszkadza że ktoś sobie sprzedaje lemoniadę, owoce czy kwiaty

0

@Vegeta88
Super cieszę się

4

@Kgorecki2500
Żaden normalny człowiek nie donosi na dziecko które sobie chce zarobić trochę kasy na wakacje czyli chce być samodzielny to chyba w takim razie chyba lepiej byłoby aby kradł wtedy nikt by go nie podj...

1

@Vegeta88
Ludzie to są skur...

0

@Luccas
Nie ma żadnej pewności że są podejmowane działania, nie mam takiej wiedzy ponieważ nie jestem członkiem sektora sportowego. Jest De Jong, Pedri, Gavi, Bernal, Olmo i Fermin+ oczywiście na pomocy może zagrać Eric dodatkowo póki co w kadrze jest Casado i zawodnicy z Barcelony więc chyba pomoc jest dobrze zabezpieczona

0

Ale po co nam pomocnik skoro mamy ich wystarczająco potrzebujemy napastnika, lewego obrońcy

2

@MirusAmisz
Ojjjj tak śliczna jest :⁠-⁠*

0

@KrwawiaceoczyVEB
Bogactwo ale wszystko młodzież bardzo mało doświadczenia, a Salma może miała przeciętny sezon ale bramki strzelała i siała strach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?