19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN
Wybacz słońce ale pracując na dworze przy +30 nie da się żyć nie jestem złośliwy ale dla mnie lato to najgorsza pora roku :-* wolę się ubrać i pracować przy -5.
PS wiem że nie jestem przystojny :-)
7
Halo Wrocław proszę o wysłanie deszczu oraz ochłodzenia na górny Śląsk a konkretnie to w jego południowe storny ^_^
Nienawidzę lata ten skwar 33' to nie jest do ludzi :-
1
Komentarz usunięty
1
@turhiay
I to jest poj.. niestety ale mam nadzieję że to wszystko wkrótce pier...
2
@4drian0
A jeśli mu powiedział że zachowuje się jak małpa czy to jest obraźliwe? Nie ma tu nic obraźliwego a tylko stwierdzenie faktów.
1
@michal26
3 set do zapomnienia oby tylko Holenderki nie dostały wiatru w żagle
2
@turhiay
To jest tak poje.. że głowa boli dziwne że tego tureckiego zawodnika też nie wyrzucił bo też zasłonił usta jak pokazywał do sędziego czyli też mógł coś powiedzieć obraźliwego
4
@4drian0
A skąd wiesz co mu powiedział?
0
Kasa misiu kasa
1
@blakkudium
Coś czytałem na insta że pomóc Bayer chce 25 mln
1
@blakkudium
Jeśli już miałby gdzieś odejść to chyba najlepiej do Roku, będzie Liga mistrzów,będzie pod Gasperinim więc będzie duża szansa na grę i rozwój
0
@Cule1234
A właśnie chciałem o tym pisać
2
Nienawidzę lata, wolę robić przy -10 niż przy +30 tragedia
0
@Kgorecki2500
No bo Żydzi to teraz taka lepsza wersja nazistów
0
Czyli dalej reka w nocniku u nas hahaha będą jaja jak Gordon będzie jedynym transferem, w sklepie już 4 nowych
1
@blakkudium
Eeeee czyli jak całe mnóstwo plotek
1
@blakkudium
Pierwszy raz słyszę że Barcelona sie nim interesuje mając na jego pozycję 4 ludzi, Kounde, Garcia, Espart i nawet Araujo
1
@blakkudium kto go łączył z Barcą ^_^
0
@JackH . niestety nie mam sportklubu ale widziałem że w pierwszej kwarcie dostali w pi..
1
@blakkudium
Ok masz rację Pedri nie może grać wszystkiego ale czy Guerra to kreator to nie wiem , Bernardo by mógłby nim być ale nie no
2
@BORO_12 niby tylko 40 mln ale czy nam jest potrzebny kolejny pomocnik?? Mam nadzieję że Hansi wie co robi
0
@RosjaninBut
Ludzie planują morderstwo, dokonują morderstwa 2 osób i ich zwalniają no.cyrk na kółkach, kula w łeb i do piachu
0
@Kgorecki2500
Dokładnie co to komu przeszkadza że ktoś sobie sprzedaje lemoniadę, owoce czy kwiaty
0
@Vegeta88
Super cieszę się
4
@Kgorecki2500
Żaden normalny człowiek nie donosi na dziecko które sobie chce zarobić trochę kasy na wakacje czyli chce być samodzielny to chyba w takim razie chyba lepiej byłoby aby kradł wtedy nikt by go nie podj...
1
@Vegeta88
Ludzie to są skur...
0
@Luccas
Nie ma żadnej pewności że są podejmowane działania, nie mam takiej wiedzy ponieważ nie jestem członkiem sektora sportowego. Jest De Jong, Pedri, Gavi, Bernal, Olmo i Fermin+ oczywiście na pomocy może zagrać Eric dodatkowo póki co w kadrze jest Casado i zawodnicy z Barcelony więc chyba pomoc jest dobrze zabezpieczona
0
Ale po co nam pomocnik skoro mamy ich wystarczająco potrzebujemy napastnika, lewego obrońcy
2
@MirusAmisz
Ojjjj tak śliczna jest :-*
0
@KrwawiaceoczyVEB
Bogactwo ale wszystko młodzież bardzo mało doświadczenia, a Salma może miała przeciętny sezon ale bramki strzelała i siała strach