19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234
A właśnie chciałem o tym pisać
2
Nienawidzę lata, wolę robić przy -10 niż przy +30 tragedia
0
@Kgorecki2500
No bo Żydzi to teraz taka lepsza wersja nazistów
0
Czyli dalej reka w nocniku u nas hahaha będą jaja jak Gordon będzie jedynym transferem, w sklepie już 4 nowych
1
@blakkudium
Eeeee czyli jak całe mnóstwo plotek
1
@blakkudium
Pierwszy raz słyszę że Barcelona sie nim interesuje mając na jego pozycję 4 ludzi, Kounde, Garcia, Espart i nawet Araujo
1
@blakkudium kto go łączył z Barcą ^_^
0
@JackH . niestety nie mam sportklubu ale widziałem że w pierwszej kwarcie dostali w pi..
1
@blakkudium
Ok masz rację Pedri nie może grać wszystkiego ale czy Guerra to kreator to nie wiem , Bernardo by mógłby nim być ale nie no
2
@BORO_12 niby tylko 40 mln ale czy nam jest potrzebny kolejny pomocnik?? Mam nadzieję że Hansi wie co robi
0
@RosjaninBut
Ludzie planują morderstwo, dokonują morderstwa 2 osób i ich zwalniają no.cyrk na kółkach, kula w łeb i do piachu
0
@Kgorecki2500
Dokładnie co to komu przeszkadza że ktoś sobie sprzedaje lemoniadę, owoce czy kwiaty
0
@Vegeta88
Super cieszę się
4
@Kgorecki2500
Żaden normalny człowiek nie donosi na dziecko które sobie chce zarobić trochę kasy na wakacje czyli chce być samodzielny to chyba w takim razie chyba lepiej byłoby aby kradł wtedy nikt by go nie podj...
1
@Vegeta88
Ludzie to są skur...
0
@Luccas
Nie ma żadnej pewności że są podejmowane działania, nie mam takiej wiedzy ponieważ nie jestem członkiem sektora sportowego. Jest De Jong, Pedri, Gavi, Bernal, Olmo i Fermin+ oczywiście na pomocy może zagrać Eric dodatkowo póki co w kadrze jest Casado i zawodnicy z Barcelony więc chyba pomoc jest dobrze zabezpieczona
0
Ale po co nam pomocnik skoro mamy ich wystarczająco potrzebujemy napastnika, lewego obrońcy
2
@MirusAmisz
Ojjjj tak śliczna jest :-*
0
@KrwawiaceoczyVEB
Bogactwo ale wszystko młodzież bardzo mało doświadczenia, a Salma może miała przeciętny sezon ale bramki strzelała i siała strach
0
Nie wie czy nie lepiej dać podwyżkę Salmie i pozwolić odejść Graham Hansen
0
Ja bym chciał abyśmy na tourne pokazali co potrafi Tunkara i żeby gość odpalił jak Yamal
0
Fajnie to dobra wiadomość choć za chwilę nie będzie miał kogo trenować
0
@Coutinho007nawet nie mów obiecali złote góry a tylko Gordon przyszedł o reszcie cisza
4
@blakkudium
Fajnie jak by przyjechał ktoś inny niż Europa
0
@tomek8756
Ahahahahhahaha
0
@MysticCat tak wiem
1
Kur.. ludzie zacznijcie kupować bo za chwilę będzie po wszystkim i kogo kupicie a obiecywaliście nie wiadomo kogo a tu tylko Gordon. Rashford nie wykupiony to samo Cancelo, Fati i ter stegen nadal w kadrze nic żadnych wiadomości
0
Hahahaha hahahahhahahahhahaha ale żałosny ten ,, dziennikarz '' już widzę jak odchodzi
3
@addept
Oczywiście, wiadomo że jakaś zmiana pokoleniowa musi przyjść ale te zawodniczki które odchodzą mają jeszcze kilka lat grania na wysokim poziomie no co Alexia ma 32 lata, Ona poniżej 30 a Mapi chyba 30 więc to nie są zawodniczki które są rok zakończą karierę. Nie rozumiem tego kompletnie co się dzieje choć z drugiej strony ile taka Salma chce zarabiać skoro nie potrafią się dogadać
2
Ciekawe czy nasi działacze myślą nad jakimiś transferami