4

Niby Frimpong, a za każdym razem słyszę Ping-pong..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dembele dalej gra w Barcelonie? ;O

0

@Barcasub Dobrym? Strzeliliśmy im bramke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Ale dzisiaj sędziów wylosowało. Jeszcze Taylor sędziujący Francja-Holandia xd

1

chłop co się kręci w polu karnym xd

0

Komentarz usunięty

0

jak trwoga to do Boga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart Poczuje znowu moc w nogach jak stanie na niemieckiej murawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Gdyby bramkarz nie miał lewej ręki to by wpadło.

0

@KrwawiaceoczyVEB Wykonał 3 podania, z czego jedno niecelne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szczęsny to szybciej doskakuje do napastników Austrii niż nasi obrońcy xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Niech on lepiej ściągnie z boiska tego Dawidowicza, bo będzie tylko gorzej.. Chłop nie wie co się dzieje.

0

Dawidowicz jeszcze dalej mógł od niego stać.. Chłop sam siebie krył.

0

@Kgorecki2500 I cyk o4.5 rożnych po 2.30

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten nowy Youtube UI to jakieś chore gówno. Co oni odwalili.. Coraz to gorsze pomysły im przychodzą do głowy.

0

@bstryyy Może przypomnij swój peak na Niemieckich ziemiach

9

Tymczasem kibice w drodze na mecz reprezentacji

6

@Ojciec5tkidzieci Vinicius zaraz by polował na tych przebrzydłych rasistow

8

Top Gear: Russian Edition


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@okiemtypera_lucaxx95 Obecne Euro będzie ciężko przebić. Dobrze się to ogląda

1

Chłop kartki zgubił.

1

Strzał imienia Sergio Ramosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?