4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niby Frimpong, a za każdym razem słyszę Ping-pong..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dembele dalej gra w Barcelonie? ;O
0
@Barcasub Dobrym? Strzeliliśmy im bramke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Ale dzisiaj sędziów wylosowało. Jeszcze Taylor sędziujący Francja-Holandia xd
1
chłop co się kręci w polu karnym xd
0
Komentarz usunięty
0
jak trwoga to do Boga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart Poczuje znowu moc w nogach jak stanie na niemieckiej murawie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Gdyby bramkarz nie miał lewej ręki to by wpadło.
0
@KrwawiaceoczyVEB Wykonał 3 podania, z czego jedno niecelne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szczęsny to szybciej doskakuje do napastników Austrii niż nasi obrońcy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Niech on lepiej ściągnie z boiska tego Dawidowicza, bo będzie tylko gorzej.. Chłop nie wie co się dzieje.
0
Dawidowicz jeszcze dalej mógł od niego stać.. Chłop sam siebie krył.
0
@Kgorecki2500 I cyk o4.5 rożnych po 2.30
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten nowy Youtube UI to jakieś chore gówno. Co oni odwalili.. Coraz to gorsze pomysły im przychodzą do głowy.
0
@bstryyy Może przypomnij swój peak na Niemieckich ziemiach
9
Tymczasem kibice w drodze na mecz reprezentacji
6
@Ojciec5tkidzieci Vinicius zaraz by polował na tych przebrzydłych rasistow
8
Top Gear: Russian Edition
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@okiemtypera_lucaxx95 Obecne Euro będzie ciężko przebić. Dobrze się to ogląda
1
Chłop kartki zgubił.
1
Strzał imienia Sergio Ramosa