0

@SitvMen Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to co sklep x kom ma na stanie

0

@Zoker ja w te wakacje zabieram się za składanie. To mi wyjdzie z 6 tys. Tyle czasu nie zmieniałem kompa, że praktycznie wszystko do wymiany. Jak chce nowego procka to i muszę kupić nową płytę, a nowa płyta to i RAM DDR5 potrzebny i tak to się zbiera..

0

@Toretto No to chyba faktycznie nie wiesz co się dzieje w branży gier. To, że duże korpo bawi się w kilka edycji to nie oznacza, że większość branży to robi. Gry są robione mniejszy nakładem? No nie są, coraz więcej idzie w to pieniędzy, już nie wspominając o tym, że tworzenie tych gier zajmuje dobre kilka lat. Jeżeli chodzi o remake to co w tym złego, jeżeli ktoś chce odświeżoną gry sprzed 20 lat. Niektóre z tych tytułów sa kompletnie niegrywalne i to sami gracze proszą o zrobienie remaku.
A Silent Hill kosztuje 300 ziko na Ps storze i 320 na steamie.

0

Bloomhouse bierze się za gry. Mają fajne horrorki na swoim koncie. Supermassive Games będzie miał konkurencję.
Taki singlowy Halloween ladnie by siadł.

0

@PatrychoO faktycznie xd

3

O kur.. UFL open beta od jutra do 9 czerwca. Będzie sprawdzane, grę można już pobierać.


3

Amazon się rozkręca. Najpierw Fallout, a teraz Yakuza i to jeszcze w tym roku


0

Chyba trzeba będzie w końcu kupić pierwszego VR, bo trochę tych gier się już nazbierało. Szczególnie ten Half Life..


0

@marcin62 Jak chcesz coś podobnego i prawdopodobnie lepiej wykonanego to poczekaj na State Of Decay 3. No chyba, że cię wciągnęła ta ckliwa historia w Days Gone to klops xd

0

To oczywiste, że musiał wyjechać z takimi tekstami. Aktualnie pozostanie w Barcelonie to jego jedyna nadzieja na granie w dużym klubie za nim skończy w jakimś Getafe.

1

Pokaz Summer Game Fest będzie skrócony o godzinę, ale za to bez zbędnych orkiestr, śpiewania i innego tego typu syfu. Focus na grach i trailerach.

0

@Lidwinho W dużym skrócie jest to prequel Gry o Tron.

5

Świetny serialowy czerwiec się szykuje


1

Komentarz usunięty

11

@Faro Taki to z niego pseudo Puyol. Po tej akcji z Gundoganem to stracił w moich oczach.. A teraz jak Flick jest na ławce to strach sobie pomyśleć co tu będzie się działo w trakcie sezonu jak Niemiec skrytykuje go za coś..

1

@Deviler Twórcy Forzy to teraz pracują nad Fable, więc raczej mało prawdopodobne

3

Rozkład jazdy na Summer Game Fest.
W sumie piątek będzie największy (pokaz pewnie z 3h jak rok temu).
Dużo można się spodziewać patrząc na to jakie studia się pojawią. Mafia 4, Fifa2k, Resident Evil, Bioshock 4, Wonder Woman, dodatek do Spidermana itd.


1

@PatrychoO To byłby smart ruch, ale te cymbały przedłużyły umowę z Konami w poprzednim roku xd

1

@LeonadisPL W tym roku, ale kiedy dokładnie to nie wiadomo. Prawdopodobnie w najbliższy weekend pojawi się pierwszy materiał z gry.

1

Czyli coś na zasadzie parku jak w NBA2k, więc będzie i chyba kariera.

9

@FcPortoFan1999 Anka pewnie w delegacji, to nie miał kto ubrać

0

„Pokaz techniki Sancho” xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co oni odpi*rdalaja xddd

13

Najlepsza cola jaka była. Pamiętam jak jeszcze w automatach z napojami się kupowało.


6

Źródło Tier 1

3

PES to już chyba całkiem polegnie i Konami przestanie tworzyć nowych odsłon patrząc na to jak konkurencja rośnie w siłę.
Summer Game Fest w następnym tygodniu, więc i wtedy pewnie pokażą pierwsze materiały z FIFA2k


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

No i git

0

@marcin62 Akurat ostatni Mortal to ściek totalny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?