4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mat97 Kim jest kurła Brejsi? xD
0
O, Dest jest na boisku, a to ciekawostka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Były już przewidywane składy na dzisiejszy mecz?
0
@TwardyPień No właśnie. To zalezy od osoby. Dla mnie Soulsy są trudniejsze, bo są zbyt mozolne, toporne. Wolę jak rozgrywka jest płynniejsza coś jak Sekiro, gra wydaje mi się od razu przystępniejsza :D
0
@clyde Dla mnie było znośnie. O dziwo, najbardziej chyba męczyłem sie z pierwszym bossem ;D Skończyłem grę na 21 śmierciach.
0
@clyde Co się dzieje? Nie mów, że trudne. Dla osoby, która ogrywała Soulsy? :D
9
@Rewolucja123 Z jakiej racji? Araujo i Garcia kontuzjowani?
Strzelimy sobie w stopę grając 3 obrońcami.
0
@koksik2700 To lepiej zacznij trzymać swoją kobietę na smyczy, bo na każdym kroku znajdą się tacy :)
0
@FC1899Barca i 7 z nich do Premier League.. Kasa się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wiadomo już czy pan Messi dzisiaj zagra? :)
1
@Janas11224 O własnie miałem się pytać o syf przy wieży. Widzę, że nic się nie zmieniło od mojego ostatniego pobytu w Paryżu ;D
4
@FC1899Barca Dorabiają sobie chłopaki ;D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Ja właśnie skończyłem oglądać The Morning Show, polecam w opór i niedługo startuje drugi sezon. Teraz chwycę się tego For All Mankind, bo już któryś raz słyszę dobre opinie o tym serialu.
0
@19cukier48 Dwie nowe kurtki, nowy pojazd, czy alternatywny wygląd Johnny’ego Silverhanda - DLC. Ogólnie beczunia jest dalej cisnieta z CDP, jeżeli po 8 miesiącach dostajemy coś takiego xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@LeoMessiah No i zepsułeś zabawe.. Teraz nikt się nie nabierze..
18
@Gaucho Z cyklu, łyknąłeś jak młody pelikan. To fejk :D
0
@msmsms No właśnie nie ma żadnego znaczenia. Pjanic lata z 8 Iniesty, a Puig z 6 Xaviego. Wywalone w te numery ;D
1
@LeoMessiah Również dobrze można go wrzucić do pomocy. Teraz Cou będzie inaczej się prezentować przez brak Leo w składzie
0
@LeoMessiah Podsumowanie patcha prosto z wczorajszej "prezentacji"
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p69f63/bravo_cdpr_just_wow/?utm_source=share&utm_medium=mweb
1
@AdiKingu96 Nie bedziesz mi mówił jak mam żyć :)
0
@Misugi14 Viaplay.
0
@JohnnyBarca Uważaj, bo zaraz dojadą cię ludzie z nickiem Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
O proszę, jaki niemiły kibic Barcelony
"Nie potrzebujemy Messiego, jest stary"
https://x.com/FCBW_A7/status/1427244165100933120
0
@Puyolex To, żebyś się nie zdziwił :)
0
@MesQueUnClub96 Myślisz, że moderacja ogląda każdy filmik wrzucany na La Ramble? ;D
0
@raku207 Są pewne rzeczy, które nigdy się nie nudzą