0

@agaFCB Podziwiam. Również chciałbym odczuwać jakiekolwiek emocje przed meczem, ale mam wyjebongo ;D

0

@Slazzy 1:3

3

Nie ma to jak sportowo przypierdzielić sobie w kant stołu łokciem. Ała :)

1

Coraz więcej tego typu reklam na stronie xDD
https://ibb.co/X3S3xZQ

2

Dying Light 2 znowu przełożony xD

7

Ile to ja razy już czytałem, że trener ma nasze zaufanie po czym był wyrzucany xD

1

@Messibestplayerintheworld Czyli można na luzie wyjść z Pique i Lenglet w obronie :D

1

@macio_944 Rakitic, Fati, Dembele, Griezmann, Araujo. To słaba ławka?
Teraz mamy Demira i Araujo. To chyba tyle.

Edit. Okej, zapomnij o tym Couthino xD

0

Oby tylko Alba nie dostał za szybko flashbacków z ostatniego meczu z Bayernem.

2

@Rust_Cohle Więcej sosu, niż samego mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Komentarz usunięty

2

Jak Pique i Lenglet wyjdzie w pierwszym składzie to chyba wrzucę 5 stówek na Bayern xD

0

@Kondziubarca Gol Depaya po 2.60 kursie. Jak ktoś ma strzelić to właśnie on :)

0

@Katalonbar Za bardzo kombinujesz. Myśl jak Kuman. Wyjdzie Pique z Lenglet w obronie :)

0

@tomek8756 Bycie optymistą w tym klubie już dawno przeszło do lamusa ;d

0

Szykuje się kolejny niezły Rougelike. Arkane dowiozło.
https://x.com/Nibellion/status/1437387648000217091

2

Emeryt Ibra rozpoczął strzelanie w nowym sezonie, 2:0 dla Milanu ;D

0

Wszedł do pierwszego składu jak do siebie, co tu dużo mówić :)

3

@macio_944 Poziom artykułów na Gry Online już dawno upadł. Nawet z głupim dostarczeniem newsów mają problemy, bo wiecznie spóźnieni.. .

1

La Rambla to istny rollercoaster. Jeszcze niedawno życzyli Atletico mistrzostwa, a teraz to nawet kibicowali Espanyolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DaPidejpi Fajna ściana tekstu. Pozdrawiam cieplutko.

12

@PawkoFCB Ale to ty dzwonisz.

0

@Chakalaka Jedną. I będzie to w naszą bramkę :)

1

@norbi77 Nie ma co oceniać filmu po trailerze. Choć również cudów nie oczekuje od tego filmu.

0

@LeoMessiah Panie, odpuść sobie tego Netflixa dla normików na jakiś czas, co tam jeszcze można oglądać :P Spróbuj Amazon prime czy Apple tv. Od razu poczujesz powiew świeżość.

0

@Cule1234 Łatwiejszego przeciwnika to już nie dostaną, żeby wygrać ;D

14

xDDD


0

@macio_944 Co to kino? Ktoś jeszcze chodzi tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ronaldo dziś z karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?