4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Podziwiam. Również chciałbym odczuwać jakiekolwiek emocje przed meczem, ale mam wyjebongo ;D
0
@Slazzy 1:3
3
Nie ma to jak sportowo przypierdzielić sobie w kant stołu łokciem. Ała :)
1
Coraz więcej tego typu reklam na stronie xDD
https://ibb.co/X3S3xZQ
2
Dying Light 2 znowu przełożony xD
7
Ile to ja razy już czytałem, że trener ma nasze zaufanie po czym był wyrzucany xD
1
@Messibestplayerintheworld Czyli można na luzie wyjść z Pique i Lenglet w obronie :D
1
@macio_944 Rakitic, Fati, Dembele, Griezmann, Araujo. To słaba ławka?
Teraz mamy Demira i Araujo. To chyba tyle.
Edit. Okej, zapomnij o tym Couthino xD
0
Oby tylko Alba nie dostał za szybko flashbacków z ostatniego meczu z Bayernem.
2
@Rust_Cohle Więcej sosu, niż samego mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Komentarz usunięty
2
Jak Pique i Lenglet wyjdzie w pierwszym składzie to chyba wrzucę 5 stówek na Bayern xD
0
@Kondziubarca Gol Depaya po 2.60 kursie. Jak ktoś ma strzelić to właśnie on :)
0
@Katalonbar Za bardzo kombinujesz. Myśl jak Kuman. Wyjdzie Pique z Lenglet w obronie :)
0
@tomek8756 Bycie optymistą w tym klubie już dawno przeszło do lamusa ;d
0
Szykuje się kolejny niezły Rougelike. Arkane dowiozło.
https://x.com/Nibellion/status/1437387648000217091
2
Emeryt Ibra rozpoczął strzelanie w nowym sezonie, 2:0 dla Milanu ;D
0
Wszedł do pierwszego składu jak do siebie, co tu dużo mówić :)
3
@macio_944 Poziom artykułów na Gry Online już dawno upadł. Nawet z głupim dostarczeniem newsów mają problemy, bo wiecznie spóźnieni.. .
1
La Rambla to istny rollercoaster. Jeszcze niedawno życzyli Atletico mistrzostwa, a teraz to nawet kibicowali Espanyolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DaPidejpi Fajna ściana tekstu. Pozdrawiam cieplutko.
12
@PawkoFCB Ale to ty dzwonisz.
0
@Chakalaka Jedną. I będzie to w naszą bramkę :)
1
@norbi77 Nie ma co oceniać filmu po trailerze. Choć również cudów nie oczekuje od tego filmu.
0
@LeoMessiah Panie, odpuść sobie tego Netflixa dla normików na jakiś czas, co tam jeszcze można oglądać :P Spróbuj Amazon prime czy Apple tv. Od razu poczujesz powiew świeżość.
0
@Cule1234 Łatwiejszego przeciwnika to już nie dostaną, żeby wygrać ;D
14
xDDD
0
@macio_944 Co to kino? Ktoś jeszcze chodzi tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ronaldo dziś z karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika