4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Standardowo, klątwa jednego meczu na kuponie zniszczy mnie psychicznie..
0
@FCBMati10 Psycha is sitting
1
@GeraltzKatalonii Siadło Lewemu mu na psyche.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Multikonta są banowane zdajesz sobie z tego sprawę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FanatykValverde Widzę, że nowy troll dołączył na stronę. Z @Rewolucja123 na pewno się zakumplujecie xD
0
@Kamiloza91 a co dopiero btts :/
0
@Janiama Zbyt intensywny mecz się szykuje, a ktoś musi się wracać do obrony. Zapewne wyjdzie dopiero w drugie połowie
0
Chłop naprowadził swojego kumpla pod zły adres domu.
Beka. [Zobacz Wideło]
3
Kurła, Inter zmieść tą jedną bramkę.
0
@l0Messini Koszmar z ulicy Wiązów, klasyczek.
2
Brozovic, nie ten sport..
0
Czerwo w meczu Lyon po 5 minutach spotkania.
2
@Danny Gaucho U mnie dalej w piwnicy, gdzieś się kurzy PSX razem z pokrowcem w którym były kupione gry na ryneczku po 20 ziko ;D
8
Czasami lubię wejść na czat Fortuny i poczytać sobie wirtuozów bukmacherki xD
http://www.imagebam.com/image/511d501327072693
1
@jeyx77x Za każdym razem przechodzą mnie dreszcze.
5
@SeeleyBooth Don to dobry człowiek. Nie pisze, ale herbik pod komentarzem czasami zostawi ❤
1
@Cochise Podobno wolno się rozkręca, ale ja nie dożyłem tego przełomowego odcinka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@sebasek99 Jakim cudem wyszedł mi Pop to nie mam pojęcia xD
PS A Frank jest spoko.
http://www.imagebam.com/image/1b4d7a1327067853
http://www.imagebam.com/image/48ffb11327067855
2
@sebasek99 Wstyd, lepiej nie pokazywać, aż sam się zdziwiłem co mi wyszło xDD
3
@DaPi Nawet Instagrama swojego usuną :o
0
@Tom0VeB Trochę banów się nazbierało u kolegi za złe zachowanie. Chociażby sławne wyzywanie Liverpoolu od poje... itd. ;D
0
@Janiama Starość nie radość.
6
@Kapitan hawk Było nie rzygać.
2
@masq Człowiek mem.
5
@Kapitan hawk Ekhem *
https://gfx.archiwum.radiozet.pl/var/radiozetv3/storage/images/rozrywka/o-tym-sie-mowi/zdjecie-informatykow-przy-stole-co-dzis-robia-00029563/memy-o-imprezie-informatykow/mem-o-informatykach/1423434-1-pol-PL/Mem-o-informatykach.jpg
;D
0
@Janiama Zapomniałeś chyba usunąć pierwszą część wypowiedzi ;D
PS Sidzej nie była jedną kobitą na tej gali.