4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk Jak to, a nie Eluwina?
btw. Czym jest alternatywka? xD
0
@FafitFCB Hard Bass School. Nie wiem co to robi na mojej liście, ale kawałek "Russian Underground" dobrze trzęsie.
1
@CatalanVeBFCB Oni zawsze tacy byli.
2
@Socjopata Halo Reach ostatnio podbija Steama (123k ludzi) Gra wyszła jakieś 2 dni temu i jest naprawdę kozak. Wciąga jak chole..
1
@Skaramuczi Mam rozumieć, że ostatnio twojego skanu potrzebowali?
0
@Odesseiron Nie padną. Powstaną kolejne.
0
Vodgo is dead..
1
@LuisSalvano Słuchaj, czasem bywa i tak w życiu, że zmywarka się psuje i trzeba wymienić na nowszy model. Nic w tym złego.
15
Baby Yoda znowu w akcji xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NaFazieHitman Widzisz? Jest piłeczka i grają chłopaki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NaFazieHitman Panie, wejdzie. Nie panikuj.
2
@rosser Nie ma już darmowego okresu próbnego na Netflixie, panie haker xd
2
@itmustbejoke https://media.giphy.com/media/13OYNXi0uTM6vS/giphy.gif
4
@NaFazieHitman Totki.
1
@itmustbejoke Bayern, Belgia, Brazylia. Wszyscy na literę B. Chyba polecę do buka obstawić.
1
@Kompletny Sorki, internet z Podlasia. Chomik nie wyrabiał w kołowrotku :/
5
@MarioVeB! Za chudy jestem na trolla. Nikt by się nie nabrał.
20
@Barwindg https://zapodaj.net/1e0df569bc56b.jpg.html
37
Jose Mourinho: " Leo Messi jest jak film porno, wszyscy go lubią, ale publicznie zaprzeczają".
[FC Barcelona Mes Que Un Grupo]
Co za gość, uwielbiam go xD
4
@Suzu Aktualnie jest taki ruch na La Bombie, że trudno się połapać, co już było :p
7
@Suzu Już piąty raz ktoś to wrzuca i dalej sypią się lajki. Za 10 min i ja wrzucę to samo. Huehuehue..
22
A jednak, Ronaldo był obecny na gali xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@adi7adi8 Jak jest kibicem Realu to pewnie tak :D
0
@DoctorSleep Dlaczego najpierw wszedłeś na stronę Realu, a dopiero potem na La Ramble, hmm? ;D
5
@A_Gomesinho_21 Widzę, że kolega z Twittera :d